Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos
SportasŠventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos
2017 gruodžio 15, Penktadienis 09:57

Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos
 • 17 foto

Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

Šventės dalyvius sveikindamas „Utenos Utenio“ direktorius Artūras Gimžauskas apžvelgė, ką pavyko nuveikti per metus, kokie tikslai buvo kelti ir kokių rezultatų klubui pavyko pasiekti bei pristatė artimiausios ateities planus ir siekius.

Klubo vadovas akcentavo, kad „Mūsų Utenis" – bendruomeninis klubas, kurio pamatą sudaro gausus būrys „Utenio" futbolo akademijos vaikų ir jų tėvelių, akademijai ateityje bus skiriamas didžiausias dėmesys.

Direktorius, prisimindamas pasibaigusį sezoną, pastebėjo, kad nors klubo pirmai komandai nepavyko įsitvirtinti tarp keturių penkių geriausių šalies futbolo komandų, šiais metais klubas įgijo daug vertingos patirties, kuria pasinaudos ateityje.

A. Gimžauskas pasidžiaugė, kad klubo bendruomenė sparčiai auga – šiuo metu futbolo treniruotes akademijoje ar lavinamuosius užsiėmimus miesto darželiuose lankančių vaikų skaičius pasiekė 450.

„Per trejus metus futbolas tapo masiškiausia sporto šaka Utenoje, vien „Utenio" akademijoje šiuo metu sportuoja 233 vaikai, treniruotes lanko net 39 mergaitės, vyksta glaudus bendradarbiavimas su tėveliais, – sakė direktorius. – Tai ypač džiugina ir rodo pasitikėjimą mumis, kurį stengiamės pateisinti siekdami aukščiausios kokybės."

Renginį vedė pats Kalėdų senelis, kurio lūpomis kalbėjęs „Utenio" futbolo akademijos vadovas Vaidotas Rastenis pabrėžė, kad „Utenos Utenis" nuo pat pradžių vadovaujasi tvirtomis vertybėmis – skaidrumu, drausme ir atkaklumu.

„Stiprūs yra tie, kurie dirbdami nuolat stebi savo darbus ir įsiklauso į aplinkinių pastabas bei nuomonę", – sakė jis, kviesdamas nesusigundyti greitais rezultatais, neišklysti iš tiesaus kelio, o jei taip nutiktų – sugebėti į jį grįžti.

Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys į šventę atvyko ne tuščiomis – pasveikinęs „Utenos Utenio" bendruomenę jis paskelbė įsteigtas nominacijas ir išdalino įsteigtus apdovanojimus.

Metų organizatorėmis buvo pripažintos Rūta Paukštienė ir Alma Gaidienė, geriausiu saugu – „Utenio" akademijos treneris Kirilas Mamontovas, metų sugrįžimo nominacijos nugalėtoju tapo Arūnas Rastenis, LFF A lygos geriausiu žaidėju pripažintas Aleksandras Levšinas, o geriausiu I lygos žaidėju – Ignas Modėjis. Metų rėmėjo prizas atiteko Vytautui Samsonui, o „Metų spinduliu" išrinkta Liucija Vaitukaitytė.

Savo ruožtu „Utenos Utenis" kartu su „Sportpoint" įsteigė prizą „Metų šeimai" – Inai, Virgiui ir Nedai Klezams.

Dar daugiau dovanų Kalėdų senelis išdalino pasibaigus šventinėms futbolo rungtynėms tarp vaikų, „Utenis" B komandos ir trenerių bei išskirtiniam įvykiui – mamų ir tėčių varžytuvėms.

Pirmieji 150 į šventę atvykusių žmonių gavo bilietus ir besibaigiant renginiui dalyvavo loterijoje, kurios metu laimėjo „Utenio" šalikus, kepures, pledą, sveikatingumo centro „Utenis" dovanų kuponai, „Sportpoint" 100 eurų čekis, o vienam laimingajam teko išskirtinis Vostok Europe „Utenos Utenio" laikrodis, kurių buvo pagaminta vos 100.

Tačiau mažieji akademijos auklėtiniai labiausiai džiaugėsi Kalėdų senelio dalinamais saldainių maišais, kurie pranašavo Šv. Kalėdas esant jau visai arti.

Utenos „Utenio“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1513323404_dsc_0001.jpg
 • Click to enlarge image 1513323439_dsc_0007.jpg
 • Click to enlarge image 1513323448_dsc_0008.jpg
 • Click to enlarge image 1513323475_dsc_6513.jpg
 • Click to enlarge image 1513323526_dsc_6556.jpg
 • Click to enlarge image 1513323544_dsc_6570.jpg
 • Click to enlarge image 1513323604_dsc_6598.jpg
 • Click to enlarge image 1513323653_dsc_6630.jpg
 • Click to enlarge image DSC_6921.JPG
 • Click to enlarge image DSC_6960.JPG
 • Click to enlarge image DSC_7075.JPG
 • Click to enlarge image dsc_6544.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6546.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6573.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6575.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6592.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6613.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką ruoštą pasiruošimo sezonui planą ir staigiai persiorientuoti į nuotolines treniruotes namuose. Su tuo teko susidurti „Utenos Utenio“ futbolo klubo ir akademijos fizinio rengimo vadovui ir kineziterapeutui Aurimui Tilindžiui. Utenos komandai pasiruošimo planas buvo dėliojamas pagal „Auri-Dohm“ metodologiją.

 • Europos futbolo čempionatas ir įdomūs faktai apie futbolą

  2020 UEFA Europos futbolo čempionatas bus jau šešioliktas Europos čempionatas, kurį stebėsime 2020 m. birželio 12 d. – liepos 12 d. Šis čempionatas iš ankstesnių išsiskirs tuo, jog pirmą kartą istorijoje futbolo čempionato varžybos vyks 12 skirtingų šalių ir 12 skirtingų stadionų. Pusfinalis ir finalas organizuojamas Londono „Wembley“ stadione. Atrankoje į čempionatą varžosi 55 rinktinės, iš kurių liks 24 komandos, dalyvausiančios šiame Europos futbolo čempionate, kuris taip pat yra ir jubiliejinis – jam bus jau 60 metų!

 • Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

  Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1901
Vakar apsilankė:11068
Šią savaitę apsilankė:39550
Šį mėnesį apsilankė:39550
Viso (nuo 2015-02-16):13841112
Šiuo metu naršo:
83
2020-06-05
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!