Iš Pasaulio tradicinės karatė čempionato – su bronzos medaliais

Šių metų spalio 24-25 dienomis Ženevoje (Prancūzija) vyko 17-asis Pasaulio tradicinio karate čempionatas, kuriame Lietuvos nacionalinei rinktinei atstovavo dešimt tradicinio karatė klubo „Danas” sportininkų.

Klubo sportininkai į čempionatą išvyko spalio 21 dieną. Antrą kelionės dieną sportininkai aplankė Ženevą, susipažino su sporto centru, kuriame vyko čempionatas. Taip pat aplankė Montreux miestą.
Trečia kelionės diena prasidėjo anksti, nes dienotvarkėje buvo numatytas vieno garsiausių slidinėjimo kurortų aplankymas – Šamoni miestas ir kėlimasis į kalnus. Apkeliavę kalnų miestą, sportininkai susirinko prie keltuvo, keliančio į Aguile de Midi centrą, esantį 3842 metrų aukštyje virš jūros lygio. Tai alpinistų centras, iš kurio atsiveria įspūdingi vaizdai į slėnyje esantį Šamoni miestą bei į Monblano kalną, kuris yra aukščiausia Europos viršūnė.
Spalio 24 dieną kėlėmės anksčiau, nes laukė treniruotė sporto aikštyne, nuo kurio atsiveria vaizdas nuo kalno į Ženevos ežerą. Po treniruotės visi važiavome į Ženevą, kur turėjo prasidėti pirmieji startai. Varžybos prabėgo greitai ir produktyviai: Eligijus Šinkūnas kata rungtyje užėmė aukštą 5-ąją vietą, o Marijus Jacevičius lipo ant prizininkų pakylos Fuku-go rungtyje atsiimti bronzinio medalio.
Ankstyvą spalio 25 dieną startavo suaugusieji. Klubui suaugusių kategorijoje atstovavo Justė Baltrušaitytė ir klubo treneris N. Motiejūnas. Justė Baltrušaitytė Fuku-go rungtyje tik per plauką nepateko tarp keturių geriausių sportininkių.
Klubo treneris Norbertas Motiejūnas startavo šešiose rungtyse. Individualioje kata rungtyje Norbertas atrankinėse varžybose surinko vienodai balų su atstovu iš Brazilijos. Tačiau teisėjų sprendimu pajėgesnis buvo Brazilijos sportininkas. Norbertas liko 9-oje vietoje tarp 28 atletų iš viso pasaulio. Arčiausiai medalių jis buvo komandinėje kata rungtyje, kurioje Lietuvos komandai pritrūko 0,2 balo tam, kad patektų tarp keturių geriausių komandų. Komandinėje kumite rungtyje Lietuvos komanda nugalėjo Turkmenistano komandą, po to įveikė stiprią JAV komandą ir dėl patekimo į finalą ir kovos dėl aukso, nusileido Brazilijos komandai. Lietuvių gauti bronzos medaliai – aukštas įvertinimas. Varžybos ir apdovanojimai baigėsi jau sutemus.
Paskutinę kelionės dieną anksti atsikėlę sportininkai grįžo namo, pakeliui aplankydami Milaną bei užsukdami prie vieno giliausių Europoje Komo ežero.

Karatė klubo „Danas” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas