Prasideda fotografijų konkursas „Pašaukti gelbėti ir padėti”

Vien šiais metais gaisruose jau žuvo 49 šalies gyventojai. Jų gyvybes neretai nusineša neatsargus elgesys su ugnimi ir atsainus požiūris į saugumą. Gelbstint gyventojus ir jų turtą ugniagesiams gelbėtojams tenka patirti nemažai išbandymų ir pavojų. Todėl siekdamas supažindinti visuomenę su jų darbu ir norėdamas atkreipti gyventojų dėmesį į skaudžias gaisrų ir kitų nelaimių pasekmes, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos paskelbė respublikinį fotografijų konkursą „Pašaukti gelbėti ir padėti”. Jis vyks iki šių metų spalio 31 dienos. Jame gali dalyvauti visi norintieji.

 

Fotografijose turi atsispindėti ugniagesių gelbėtojų darbas, ekstremalieji įvykiai, priešgaisrinės akcijos, pratybos, renginių ir švenčių akimirkos. Konkursui galima pateikti iki 20 nuotraukų.  Nuotraukas siųsti adresu konkursas@vpgt.lt. Išsamesnė informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.vpgt.lt.
Vertinant konkurso tikslų ir temų atitikimą, įtaigumą, originalumą ir profesionalumą bus išrinktos geriausios fotografijos. Joms bus paskirtos viena pirmoji, dvi antrosios ir trys trečiosios vietos.  Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ne vėliau kaip 2015 m. lapkričio 23 dieną ir apdovanoti vertingais prizais.

VPGT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas