Tarp penkių geriausių mokytojų – ir visaginietė V. Pimpienė

Kovo 9 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybėje penkiems geriausiems 2015 m. mokytojams buvo įteiktos Metų mokytojo premijos. Tarp geriausiųjų pateko ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos Dainavimo skyriaus vedėja, dainavimo mokytoja ekspertė Vita Pimpienė.

 

Metų mokytojais tapo Kauno Kazio Griniaus progimnazijos istorijos mokytoja ekspertė, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) absolventė Lina Kostiukovienė, VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė, LEU absolventė Birutė Maciulevičienė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos Dainavimo skyriaus vedėja, dainavimo mokytoja ekspertė, LEU absolventė Vita Pimpienė, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos anglų kalbos mokytoja ekspertė Stasė Riškienė ir Alytaus Putinų gimnazijos ekonomikos mokytojas, LEU absolventas Donatas Vasiliauskas.
Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos Dainavimo skyriaus vedėja, dainavimo mokytoja ekspertė, 2006 m. Vilniaus pedagoginiame universitete (VPU, dabar – LEU) baigusi muzikos pedagogiką, V. Pimpienė – talentinga pedagogė, išugdžiusi ne vieną respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatą. Svarbus pedagogės talento aspektas – gebėjimas į meninės kūrybos ir muzikinę veiklą įtraukti tautinių mažumų vaikus. Mokytoja su savo auklėtiniais aktyviai koncertuoja ne tik mokyklos, miesto, bet ir įvairiuose šalies renginiuose, dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, televizijos laidose. Televizijos konkurse „Dainų dainelė“ dalyvavo 160 V. Pimpienės paruoštų kolektyvų, iš kurių 32 tapo laureatais. Daugiau nei 20 buvusių V. Pimpienės mokinių tęsia muzikos studijas šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose, kolegijose, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pedagogė išugdė daug žymių ir gabių šalies dainininkų (Oną Kolobovaitę, Ilją Aksionovą ir kt.), sukūrė dainavimo skyriaus ugdymo programą, rengia kvalifikacijos kėlimo seminarus, konsultuoja dainavimo dėstymo metodikos klausimais. Pedagogė yra neįgaliųjų vaikų ir jaunimo festivalio „Nepasiduok“ organizatorė.

LEU inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas