Startuoja konkursas „Kaime gyventi gera“

Ar pasinaudojote Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programa? Pasiekėte gerų rezultatų ir norėtumėte jais pasidalyti? Žemės ūkio ministerija skelbia fotografijų konkursą „Kaime gyventi gera” ir ragina dalyvauti.

 

Žemės ūkio ministerija bei Programos „LEADER” ir žemdirbių mokymo metodikos centras laukia nuotraukų iš visos Lietuvos iki rugsėjo 25 dienos.  Fotografijos turėtų iliustruoti KPP naudą ir jos poveikį Lietuvos žemės ūkio ir kaimo pažangai. Nuotraukose užfiksuotas objektas turi būti tiesiogiai susijęs su KPP įgyvendinimu ir atitikti konkurso temą „Kaime gyventi gera”. Fotografijų objektai gali būti: žemės ūkio gamyba, perdirbimas ir realizavimas, aplinkosauga, kraštovaizdis, miškų ūkis, ekologinis ūkininkavimas, kaimo gyvenamoji aplinka, kaimo infrastruktūra, amatai, verslai, kaimo turizmas, renginiai, laisvalaikis, kaimo žmogus, bendruomeninė veikla, kt. Konkursiniai darbai skirstomi į 4 temas: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema. Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo temą. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai temai, t. y. ne daugiau kaip 4 fotografijas.
Nuotraukas vertins komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių, vadovaudamasi šiais kriterijais: konkurso užduoties įvykdymas, temos perteikimas, meniškumas. Informacija apie nugalėtojus ir jų apdovanojimą bus paskelbta per 14 dienų pasibaigus konkursinių darbų priėmimui interneto svetainėse www.zmmc.lt ir www.kaimotinklas.lt. Komisija išrinks kandidatus į nugalėtojus – po 3 iš kiekvienos temos, iš viso 12. Geriausios nuotraukos suguls į 2016 metų kalendorių. Kiekvienoje temoje komisija išrinks po vieną nugalėtoją – nugalėtojai bus apdovanoti prizais!
Konkurso „Kaime gyventi gera” tikslas atskleisti KPP 2007-2013 metų naudą, parodyti geruosius pavyzdžius ir paskatinti aktyviau naudotis Europos Sąjungos parama 2014-2020 metais.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas