Ragina ūkininkus prisidėti prie koronaviruso suvaldymo

COVID-19 virusas, plintantis visame pasaulyje, palietė ir sujaukė Lietuvos šeimų gyvenimus, viešojo sektoriaus darbą ir verslų vystymą. Lietuvos žemės ūkio taryba, kuri vienija ūkininkus užsiimančius įvairių šakų ūkių puoselėjimu: augalininkystės, pienininkystės, gyvulininkystės, sodininkystės ir kt., nelieka abejinga Lietuvoje vykstantiems procesams.

Žemdirbiai profesionaliai vykdydami savo verslą yra apmokyti atsakingai naudoti chemines medžiagas, o kartu ir apsisaugoti nuo jų keliamo pavojaus sveikatai. Daugumoje ūkių naudojami respiratoriai, vienkartiniai kūno apsaugos kostiumai. Kaip tik šių priemonių šiuo metu trūksta Lietuvos sveikatos priežiūros ir apsaugos institucijose.

Atsižvelgdama į tai, Lietuvos žemės taryba ragina kiekvieną ūkininką ar bendrovę peržiūrėti savo ūkio lentynas ir paieškoti atliekamų kūno bei kvėpavimo takų apsaugos priemonių, kurias galėtų pristatyti į artimiausią rajono ligoninę ar polikliniką. Kviečia nelikti abejingiems šio viruso grėsmės akivaizdoje ir prisidėti kas kuo gali.
Šiandien Lietuvos žemės ūkio sektorius yra pilnai pajėgus aprūpinti šalį saugiu ir sveiku maistu.

Lietuvos žemės ūkio tarybos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas