Pačkėnuose vyko krepšinio čempionatas

Saulėtą ir giedrą rugsėjo 10-os popietę į Pačkėnus suvažiavo krepšinio aistruoliai, sirgaliai, palaikymo komandos: penktus metus vyko krepšinio čempionatas. Šiais metais čempionate dalyvavo Vaikutėnų, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), Molėtų „Hrono” ir Pačkėnų komandos.

Sušvilpus teisėjų T. Juodžio ir A. Šalkausko švilpukams, aikštėje prasidėjo tikra kova. Komandos šį kartą buvo labai panašios savo meistriškumu, todėl rungtynės vyko taškas į tašką – taip dar labiau kaitino žiūrovų, sirgalių ir komandos draugų aistras. Pertraukėlių metu buvo metami tritaškiai: varžėsi net 13 registruotų žaidėjų ir sirgalių. Taikliausias buvo Matas Navarskas, o dėjimo į krepšį konkurse nenugalimas buvo vaikutėniškis Remigijus Guiga. Stipruolio konkurse reikėjo kuo ilgiau išlaikyti pilną maišą obuolių, tad šioje rungtyje nenugalimas buvo Vidas Kubilius. Smiginio konkurse iš mažųjų daugiausiai taškų surinko Karolis Veteikis, o iš suaugusiųjų – Dovydas Prušinskas.
Kad neprailgtų rungtynės, gausiai susirinkę mažieji sirgaliai dėliojo įvairias mozaikas iš spalvotų kaladėlių ar obuolių, bandė rankos taiklumą, metė kamuoliukus į taikinį.
Susumavus rezultatus I vieta ir nugalėtojų medaliai atiteko pačkėniškiams, II vieta – Utenos AVPK komandai, III vieta – Vaikutėnų komandai, o IV vieta – Molėtų „Hronui”.

Laikraščio „Utenos diena” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas