Naujas startuolis padės ūkininkams realizuoti produkcijos perviršį

Lietuva jau kurį laiką garsėja kaip tikras startuolių kraštas. Žinoma, toli gražu ne visi iš jų tampa vienaragiais, tačiau potencialo turi ne vienas naujas „Start Upas“. Šiame tekste norėtume jums pristatyti startuolį Bitecatch, kuris sako griežtą NE maisto švaistymui ir ketina parduoti produkciją, kuri potencialiai keliautų tiesiai į šiukšlių konteinerį, nors dar galėtų būti parduota.

Mintimis apie projektą Bitecatch su mūsų portalu sutiko pasidalinti vienas iš idėjos autorių Tautvydas Kudrevičius.

Platus veiklos laukas

Jeigu apie „Bitecatch“ jau esate girdėję anksčiau, greičiausiai susidarėte įspūdį, kad tai startuolis, kuris pagrinde dirbs su kavinėmis ir restoranams. Taip, tai yra šio startuolio veiklos laukas, tačiau visa Bitecatch veikla, pasak T. Kudrevičiaus, bus kur kas platesnė.

„Mes turime išsikėlę keletą konkrečių tikslų. Vienas jų – parduoti maistą, kuris dar gali būti suvalgytas. Tokiu būdu uždirbsime ir mes, ir jį gaminanti ar parduodanti įmonė. Tai yra komercinė projekto nauda, tačiau mums apskritai svarbios pasaulį kamuojančios maisto švaistymo problemos, aplinkosauga. Tikime, kad galime pasaulį padaryti geresniu.

Apskritai mes ketiname dirbti su visais, kurie turi maisto perviršių. Nesvarbu ar tai gali pasiūlyti restoranas, fizinis žmogus ar koks nors juridinis vienetas. Bitecatch laukiami visi. Nuolat analizuojame rinką, plečiame savo partnerių ratą ir matome, jog galime dirbti įvairiose terpėse, kadangi su maisto perviršiu ir produkcijos realizacijos problemomis susiduria toli gražu ne tik maitinimosi įstaigos“, – pasakoja T. Kudrevičius.

Išskiria ūkininkus

„Bitecatch“ atstovas taip pat pabrėžė, jog projektas ketina išskirtinį dėmesį skirti ūkininkams, kadangi atlikti tyrimai ir nuolat atliekama rinkos analizė rodo, jog pastarieji dažnai susiduria su produkcijos perviršiaus problemomis.

„Pradėję vykdyti projektą, praktiškai iškart pamatėme galimybę dirbti su ūkininkais. Derlius dažnai yra nenuspėjamas, jo kiekiai keičiasi kasmet. Kartais ūkininkams visos produkcijos parduoti tiesiog nepavyksta. Jie patys ieško sprendimų – šaldo maistą, tačiau tuomet vis tiek eikvoja elektros energiją.

Mes bendradarbiaujame su mokslininkais, patys ieškome geriausių sprendimų, kaip reikėtų realizuoti produkcijos perviršių. Per skaičius pristatome Bitecatch projekto naudą ir galime pasidžiaugti, jog kol kas sulaukiame nemenko įvairių šakų ūkininkų susidomėjimo“, – sako T. Kudrevičius.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas