Kirdeikiuose būriškai palydėti derliaus metai

Kirdeikiuose naujoje laisvalaikio salėje nuo šiol pramogų bus daugiau – tuo neabejojo Saldutiškio seniūnijos seniūnas Bronius Šliogeris ir patys kirdeikiečiai, susirinkę gražią sekmadienio popietę švęsti derliaus šventės. Renovuotame darželyje jau veikia biblioteka, medicinos punktas ir laisvalaikio salė.

Saldutiškio seniūnijos specialistė Violeta Deveikienė pasistengė, kad šventė būtų šventiška – ant stalų netrūko vaišių ir skambėjo graži muzika. Susirinkusius džiugino iš Sudeikių atvykusi kaimo kapela „Seliavytė”, kuri, vadovės Angelės Dikmonienės žodžiais, jau išaugo į visą „Seliavą”.
Kirdeikiai – viena nuošalesnių, bet didesnių Saldutiškio seniūnijos gyvenviečių. Čia, pasak seniūno B. Šliogerio, gyvena darbštūs ir tvarkingi žmonės, ypač tai pastebima pastaraisiais metais, kai dalijamos padėkos už tvarką ir kuriamą grožį sodybose. Šiemet seniūno pagyros žodžių nusipelnė Antanina ir Alfonsas Ryliškiai, Danutė ir Gediminas Mačiuliai, Aldona ir Rimas Paukštės, Zita ir Vytautas Bulkos bei Irena Grinienė.
Kokia šventė, jei susiėjus nebūtų pasveikinti ilgaamžiai, kurių šiemet yra vienuolika. Seniūnas juostą užrišo šiemet 80-metį šventusiam ir į šventę atėjusiam Raimundui Paukštei, ranką spaudė ir dar daug metų linkėjo jubiliatei Janinai Mizeikienei.
Donelaitiškai pavadintos derliaus šventės „Ant saulelė vėl nu mūs atstodama ritas” gaspadoriais buvo boba su diedu (Loreta Cigelskienė ir Darius Mačiulis), laidę pokštus ir talkinę kapelos nuo Sudeikių muzikantams sukurti gražų pasibuvimą Kirdeikių krašte.

{youtube}s8pkfxf_8OY&feature{/youtube}

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas