Paskelbti konkurso „Esu už sąžiningą mokesčių mokėjimą“ nugalėtojai

Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau ― Utenos AVMI) informuoja, kad Utenos AVMI organizuoto 5-8 klasių mokinių plakatų kūrimo konkurso „Esu už sąžiningą mokesčių mokėjimą” nugalėtojais tapo Giedraičių Antano Jaroševičiaus ir Ignalinos r. Vidiškių gimnazijų bei Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos mokiniai.

 

„Labai svarbu, kad jaunoji karta kuo anksčiau suprastų apie šešėlinės ekonomikos daromą žalą valstybei ir jos gyventojams bei savo žiniomis skatintų draugų bei pažįstamų sąmoningumą”, – teigė Utenos AVMI viršininkas Pranas Alsys.
Mokiniai noriai dalyvavo konkurse ir kūrybiškai išreiškė savo požiūrį į sąžiningą mokesčių mokėjimą bei Utenos AVMI darbuotojams skyrė sunkią užduotį: išrinkti geriausius darbus, nes kiekvienas jų buvo vertas nugalėti.
„Esame labai dėkingi ne tik mokiniams už įdėtą darbą, bet ir jų mokytojams, mokyklų vadovams, nes, jei ne jie, tiek žaismingų ir kūrybingų darbų tikrai nebūtume sulaukę”, – džiaugėsi Utenos AVMI viršininkas Pr. Alsys.
Utenos AVMI organizuoto 5-8 klasių mokinių plakatų kūrimo konkurso „Esu už sąžiningą mokesčių mokėjimą” nugalėtojais tapo Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Tomo Gražio (15 m.), Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos Adelės Misiūnaitės (14 m.) bei Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos Dovydo Mačiulio (10 m.) darbai.
Mokinius į jų mokyklas atvyko pasveikinti Utenos AVMI viršininkas Pr. Alsys, įteikė po atminimo dovanėlę bei susitiko ne tik su nugalėtojais, bet ir su mokyklų bendruomene. Susitikimų metu mokiniai buvo skatinami pasidomėti ir įsigilinti, kas yra mokesčiai, kokia mokesčių kuriama nauda mūsų šaliai, skatinti ateityje mokėti mokesčius sąžiningai ir pranešti apie pastebėtus mokesčių vengimo atvejus.
„Džiaugiamės, kad mokyklos ne tik šiais metais, bet ir ankstesniais, dalyvauja mūsų organizuojamuose konkursuose. Tikimės, kad šis gražaus bendradarbiavimo su mokyklomis pavyzdys ateityje subrandins naujų originalių idėjų ir paskatins surengti daugiau bendrų renginių. Šiuo metu Utenos AVMI eksponuojama mokinių plakatų paroda apkeliaus bei papuoš ir kitus mūsų poskyrius, esančius Molėtuose, Anykščiuose, Zarasuose, Ignalinoje, Visagine, Utenoje ir džiugins juose apsilankančius mokesčių mokėtojus”, – sakė Utenos AVMI viršininkas Pr. Alsys.

Utenos AVMI inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas