Žvejų turnyro metu laimėtas automobilis

Žvejų klubo „Vienam gale kablys” organizuojamose kasmetinėse karpių gaudymo „Dynamite Baits, Kur Tu, karpi?” varžybose buvo laimėtas pagrindinis prizas – KIA automobilis. Vakar Vilniuje jis buvo iškilmingai įteiktas varžybų nugalėtojams.

 

Tradicinėse jau šešioliktus metus iš eilės rengiamose karpių gaudymo varžybose iki turnyro pradžios likus kelioms dienoms į tvenkinį paleidžiami specialiai pažymėti karpiai. Šiais metais buvo įleista net trylika specialiais žetonais pažymėtų žuvų. Pagrindinis prizas – tai karpis, kuris pažymėtas KIA simboliu. Jį ištraukusi komanda iš karto gauna pagrindinį varžybų prizą – automobilį. Du karpiai buvo pažymėti sidabriniais žetonais ir dešimt – bronziniais.
Per visą šių varžybų istoriją toks automobilis buvo ištrauktas tik vieną kartą – prieš trejus metus.
Šiemet varžybose dalyvavo net 58 komandos, kurių uždavinys – per parą ištraukti kiek įmanoma daugiau žuvų. Ištraukus specialiais žetonais pažymėtą karpį komandos gauna specialius prizus.
Šių metų varžybose buvo pagauti 262 karpiai, kurių bendras svoris – net 436 kg. Varžybų nugalėtojai – „Gelmių šernų” komanda laimėjo „Dynamite Baits, Kur Tu, karpi?” varžybas, per parą sugebėjusi pagauti 32 žuvis, kurių bendras svoris – 44 kg.
Komanda „Autominutė” ištraukė bronzinį karpį ir buvo apdovanota piniginiu prizu.
Likus vos dviem minutėms iki varžybų pabaigos komanda „Wisma’s” dar nebuvo sugavusi nei vienos žuvies. Tačiau Mindaugui Radzevičiui jau pradėjus „vyniotis meškeres”, jo sūnus Vismantas netikėtai pajuto, kad užkibo didelė žuvis. Per pusantros minutės jis sugebėjo ištraukti didžiulį daugiau kaip 14 kg sveriantį karpį, nors teisėjai jau skaičiavo paskutines varžybų sekundes. Pasirodė, kad ši žuvis nepaprasta, bet pažymėta žetonu. Tai reiškia, kad šis karpis komandai atnešė ne tik vienuoliktą vietą bendroje įskaitoje, bet ir klubo „Vienam gale kablys” ir „BTA draudimo” įsteigtą prizą – automobilį.

udiena.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas