Utenos miesto šventės metu bus apribotas automobilių eismas

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Utenos miesto šventės metu, rugsėjo 8 ir 9 dienomis, mieste transporto priemonių eismas bus apribotas.

Nuo rugsėjo 8 d. 18.00 val. iki rugsėjo 9 d. 23.00 val. transporto priemonių stovėjimas bus ribotas automobilių stovėjimo aikštelėse abiejose Aušros gatvės pusėse nuo Aušros gatvės sankryžos su J. Basanavičiaus gatve iki įvažiavimų į Kultūros centro ir prekybos centro „Maxima” teritorijas.
Rugsėjo 9 d. nuo 6.00 val. iki 8.00 val. bus ribotas transporto priemonių įvažiavimas į Aušros gatvę (išvažiavimas iš gatvės leidžiamas) atkarpoje nuo Aušros ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos iki Aušros g. namo Nr. 63 (įvažiavimas į Kultūros centro teritoriją), o nuo 8.00 val. iki 23.00 val. šioje gatvės atkarpoje automobiliams važiuoti nebus leidžiama. Nuo 6.00 val. iki 23.00 val. apribotas bus ir įvažiavimas į automobilių stovėjimo aikštelę Aušros g. 45 (prie SODROS).
Utenos rajono savivaldybės administracija prašo uteniškių, gyvenančių Aušros gatvėje, 8 ir 9 dienomis nepalikti savo automobilių gatvėje, kad šie netrukdytų šventės renginiams.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas