Uteniškiams džiugesį dovanoja žiemiški orai

Ilgai laukta žiema atėjo tik įpusėjus viduržiemiui, tad uteniškiai džiaugiasi gamtos teikiamais malonumais. Nuo didesnių kalnelių su rogėmis besileidžiantys vaikai sako, kad tai pati geriausia pramoga žiemą.

Trečiadienio popietę ant Aukštakalnio mikrorajone esančių kalnelių netrūko čiuožėjų. Mažieji atskubėjo kartu su savo tėveliais, o vyresnieji jėgas išbandė leisdamiesi nuo didesnių kalvų su nedideliais tramplinais.
Stebėdamas vaikų šurmulį, pro šalį eidamas Taikos gatvės gyventojas Rimantas Gogelis sakė, kad Utenoje vaikams pramogų užtenka. Prieš porą metų jis net įsiamžino kalniuką, kurį buvo gausiai apgulę vaikai. „Gerai, kad vaikai nesėdi prie kompiuterių ir televizorių, o laiką leidžia lauke. O vasarą kiemuose netrūksta vaikų keliamo triukšmo”, – pastebėjo R. Gogelis.
Nojus ir Karolis vieningai sako, kad reikia pasidžiaugti, kol dar žiema. Mokyklinio amžiaus vaikai iškart pasibaigus pamokoms, skuba namo, persirengia, pavalgo ir lekia į lauką. Berniukai teigia, kad jau išbandė Aukštakalnyje esančius visus kalniukus, tačiau, anot jų, geriausias netoli ligoninės esantis kalnelis.

„Utenos dienos” inf., L. Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas