Uteniškiai įžiebė Kalėdų eglę

Penktadienio pavakarę uteniškiai įžiebė Kalėdų eglę centrinėje miesto aikštėje įrengtame Kalėdų miestelyje.

Utenio aikštėje, virtusioje Kalėdų miesteliu, veikė kalėdinio pašto skyrius, į kurį mažieji uteniškiai nešė parašytus laiškus Kalėdų seniui, o šie čia buvo pakuojami į paruoštus vokus ir antspauduojami. Tie, kurie nebuvo parašę laiško namuose, čia pat popieriaus lapuose suraitė savo norus, pageidavimus ir palinkėjimus.
Meduolynėje susirinkusieji vaišinosi, amatų gildijos buveinėje gaminosi dovanėles, žvalgėsi pro Kalėdų senelio namelio langus, žengė stebuklingų eglučių alėja .
Kai kuriems vaikučiams, žvelgiantiems pro langą į namelyje sėdintį Kalėdų senį, kilo klausimas: kodėl Kalėdų senelio durys iš lauko užrakintos spyna? Tačiau prasidėjus renginio programai, jis užlipo į sceną ir griausmingai sveikino uteniškius.
Tradiciškai Kalėdų eglės įžiebimo šventės dalyvius aplankė ne tik Kalėdų senis, bet ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, uteniškius sveikino Seimo narė Milda Petrauskienė.
Šventės dalyviai, skambant Renatos ir Deivio muzikiniam sveikinimui Kalėdinėje mugėje, pirko gardumynus ir mielas smulkmenas, stebėjo Klaipėdos Pilies teatro gatvės renginių trupės spektaklį „Versalio sodai”.

„Utenos dienos” inf., N. Jonavičienės, V. Ridiko, L. Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas