Teisingai pasirinkti namų šildymo sistemą – tas pat, kaip laimėti loterijoje

Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų. Žiemos gal ir nebe tokios šaltos kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau tai nekeičia fakto, jog namuose norisi šilumos ir jaukumo. „Po sunkios darbo dienos grįžusi į savo namus noriu tik nusispirti batus, įsisupti į pledą ir mėgautis gera knyga šiltame kambaryje“, – savo istoriją pradėjo pasakoti uteniškė Daiva Mažylienė.

21 amžius – nebeverta tarnauti kietojo kuro katilui

„Dabar jau galiu mėgautis šiluma, švara ir ramybe savo namuose, nes prieš kelerius metus įsigijau dujų balionų šildymo sistemą, – ramiai atsikvėpė pašnekovė. – Gyvenu dideliame nuosavame name su erdviu kiemu, kur darbų ir taip pakanka. Kaip ir daugelis tautiečių dirbu nuo ryto iki vakaro, o po darbų, manau, nusipelnau ramaus poilsio.“

Deja, daugelį metų buvo kitaip – pasakojimo herojė turėjo senučiuką kietojo kuro katilą, kuris šildydavo namus. Apie ekonomiškumą, kuro sąnaudų kontrolę, temperatūros vienodumą buvo galima tik pasvajoti. Uteniškė jau seniai domėjosi naujesnėmis, patogesnėmis šildymo sistemomis, tačiau papildomų pinigų rimtam pirkiniui vis pritrūkdavo. Tai buvo vargas diena iš dienos, metai iš metų. Vieną dieną vyrui stipriai suskaudo nugarą ir jis nebegalėjo nei malkų paskaldyti, nei jų pakrauti į katilą. O įpusėjęs ruduo šiluma jau seniai nelepino. „Ta diena ir buvo lemtinga – nusprendėme, kad gana kankintis ir vargti. Juk jau 21 amžius, o šildomės kaip gilioje senovėje“, – prisiminimais dalijosi Daiva.

SAURIDA GAS dujinis šildymas

Sprendimą pašnekovės šeima turėjo priimti greitai, nes be šildymo juk ilgai nebūsi. Papildomų santaupų namo šeimininkai neturėjo, tad ilgai nelaukę apsvarstė galimybę išsirinktą SAURIDA GAS šildymo sistemą pirkti mokant dalimis. „Nemaniau, kad gali būti taip paprasta ir greita. Nors ir neturėjau santaupų, bet pasinaudojau galimybe dujinį šildymą įsigyti išsimokėtinai. Vadybininkas per 5 min. pateikė teigiamą atsakymą ir jau po savaitės nauja šildymo sistema mūsų namuose tyliai ir švariai pradėjo savo darbą bei sėkmingai dirba iki šiol“, – sakė uteniškė. Pasak jos, pirmas įspūdis buvo nepaprastas, iš tiesų ji negalvojo, kad namo šildymas gali būti toks paprastas ir lengvai prižiūrimas. Vos kelių mygtukų paspaudimu galima reguliuoti namų šilumą, kuri visada išlieka pastovi. „Iš tiesų teisingai pasirinkti šildymo sistemą – tas pat, kaip laimėti loterijoje“, – savo teisingu pasirinkimu džiaugiasi pašnekovė.

„Dabar jau galiu mėgautis šiluma, švara ir ramybe savo namuose, nes prieš kelerius metus įsigijau SAURIDA GAS dujų balionų šildymo sistemą“, – džiaugėsi uteniškė.

Dujinis šildymas išsimokėtinai

„Pirkimas išsimokėtinai – tai patogus finansavimo būdas, prekę galima įsigyti tada, kada jos labiausiai reikia, mokant ne visą sumą iš karto, o dalimis“, – papasakojo finansų įstaigos INBANK pardavimų grupės vadovas Donatas Mickus. Pasak jo, pirkdami išsimokėtinai gaunate prekę arba paslaugą iš karto, o sumokate dalimis vėliau. Taip pat šiuo metu yra vykdoma akcija – su mokėjimų atidėjimu net 3 mėnesiams, t. y. pirkinį gaunate dabar, o mokėti dalimis pradedate tik po 3 mėnesių. „Jums nereikia rūpintis ir pradiniu įnašu, kadangi finansuojame 100 proc. pirkinio vertės“, – paprastai ir suprantamai paaiškino D. Mickus.

„Šildymą dujų balionų sistema dažniausiai renkasi senesnių ir renovuotų namų šeimininkai, nes įranga lengvai sumontuojama ir prijungiama prie jau namuose išvedžiotos santechnikos, nepriklausomai, ar pastate yra grindinis, ar radiatorinis šildymas“, – apie šildymo sistemos įrengimą pasakojo SAURIDA GAS technikas-ekspertas Eimantas Mačiūnas. Anot jo, būsto šildymas dujomis turi ir kitų neginčijamų privalumų. Ko gero, svarbiausias – gaunamas komfortas: nereikia nuolat stebėti, ar neatėjo laikas naujai malkų įkrovai, nereikia rūpintis kuro atsargomis, jų laikymu, nesusidaro pelenų, kuriuos reikėtų išvalyti. Jeigu anksčiau dujos buvo laikomos išskirtinai miesto žmonių privalumu, mat atkeliaudavo tik ten, kur buvo nutiestos dujotiekio trasos, dabar SAURIDA GAS dujų šildymo sistemos gali būti sumontuotos visuose individualiuose namuose, nepriklausomai, jie yra miesto centre, rajone ar atokiame vienkiemyje.

Artėjant žiemos sezonui, šildymo sistemų konsultantai nemokamai konsultuoja telefonu 8 610 46 004.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas