Svarbiausi dalykai ruošiant automobilį vasaros sezonui

Vasara – atostogų ir poilsio laikas, kurį daugelis mėgtame praleisti kelionėse, keliaujant automobiliu. Tačiau, norint, kad transporto priemonė tinkamai tarnautų ir nepavestų kelionės metu, reikia ją tinkamai pasirūpinti ir paruošti šiam laikotarpiui. Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį tokio pasiruošimo metu yra šie:

Padangos. Jos ne tik turi būti pakeistos į tinkamas šiltajam metų sezonui, bet ir atitikti visus saugumo reikalavimus. Verta reguliariai tikrintis savo protektoriaus gylį, ypač jei padangos tarnauja jau ne pirmą sezoną ir jokio skirtumo ar naudojatės Continental ar kokio mažiau žinomo prekinio ženklo gaminiais. Taip pat reikėtų pastoviai stebėti oro slėgį padangose. Jis gali turėti didelę reikšmę tiek važiavimo kokybei, tiek padangų susidėvėjimui, tiek ir kuro sąnaudoms.
Alyva ir jos filtrai. Tiems, kas važinėja gan dažnai, ne turėtų pamiršti apie alyvos lygio tikrinimą. Jis padeda ne tik nustatyti poreikį papildyti automobilio sistema šiuo svarbiu skysčiu, bet ir parodo kada ateina laikas keisti alyvos filtrą.
Tas pats liečia ir visus kitus automobilio skysčius. Ir tai nepriklauso nuo to ar žiemą važinėjote daug, ar automobilis visą šaltąjį sezoną prastovėjo garaže.
Pasibaigus žiemai, rekomenduojama gerai nuplauti automobilio važiuoklę. Mūsų klimato sąlygomis, kai keliose yra barstoma daug druskų, jos nusėda ir ant automobilio dugno bei važiuoklės dalių, tad reikėtų pasirūpinti jų pašalinimu. Tai galima padaryti tiek savarankiškai, tiek ir plovimo paslaugas teikiančiose vietose.
Tie, kieno automobilyje yra kondicionieriai, turėtų pasitikrinti jo veikimą. Žiemą jaus naudotis tenka labai retai, o vasarą be jų gali būti labai nemalonu keliauti, tad svarbu, kad jie funkcionuotų tinkamai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas