Svarbi žinia mėgstantiems fotografuoti

Ugniagesiai vien šiemet gaisrų metu jau išgelbėjo 52 žmonių gyvybes. Jiems dažnai tenka stoti į akistatą su mirtimi – įveikti ugnį ar leistis į vandenį, kad išgelbėtų kitus. Siekiant parodyti šį kilnų darbą dirbančių žmonių kasdienybę, rengiama fotografijų paroda „Budinti Lietuva – ugniagesių portretai“. Jai pateiktos nuotraukos bus eksponuojamos Vidaus reikalų ministerijoje, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente ir kitose valstybinėse institucijose, taip pat apskričių priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kviečia visus, kurie mėgsta fotografuoti, tapti šios parodos dalyviais. Nuotraukas, kuriose įamžinti ugniagesiai gelbėtojai, siųsti
elektroniniu paštu paroda@vpgt.lt iki gegužės 15 dienos.
Parodoje bus eksponuojamos įtaigiausios, įdomiausios ir geriausiai atspindinčios ugniagesių darbą fotografijos. Specialios komisijos atrinktų trijų autorių darbai bus apdovanoti vertingais prizais. Parodos autorių sąrašas ir jų nuotraukos bus paskelbtos PAGD interneto svetainėje www.vpgt.lt.
Daugiau informacijos: fotografijos gali būti spalvotos ir nespalvotos, tačiau negali būti apdorotos kompiuteriu, naudojant specialiuosius efektus ar kitas priemones. Galimi tik fotografuojant gauti specialieji efektai, fotografijos turi būti JPG formato, apie 5 MB, ilgiausia kraštinė – ne mažiau 4 000 pikselių. Dalyvis parodai gali pateikti ne daugiau kaip 5 fotografijas. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, fotografijos pavadinimą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas