Porcelianinės lėlės įsikurs Pačkėnuose

Neseniai Pačkėnus pasiekė iš Šveicarijos atvežtos porcelianinės lėlės. Kaip žadama, jos įsikurs Pačkėnų kultūros ir laisvalaikio centre.

 

VšĮ „Lietuvos tarptautinė žmogaus teisių organizacija” svetingai priėmė humanitarinę labdarą iš tolimosios Šveicarijos, labdaringos organizacijos „Casa Helvetia”, kuriai vadovauja Walter Podolak. Ši organizacija padeda vargingoms šalims, tokioms kaip Rumunija ir Ukraina, tačiau šį kartą dėmesys buvo atkreiptas ir į Lietuvą.
Iškraunant labdarą dalyvavo Jūžintų kaimo bendruomenė (Rokiškio r.) ir Pačkėnų kaimo bendruomenės atstovai (Utenos seniūnija).
Organizacijos „Lietuvos tarptautinė žmogaus teisių organizacija” vadovė Jurgita Samoškienė akcentavo tai, jog „buvo įdėta daug pastangų ir darbo, kad šis labdaringas transportas pasiektų atokias ir užmirštas šalies kaimo vietoves ir džiugintų žmones, suteiktų jiems vilties tikėti gražesne ateitimi”.
Pačkėniškiams buvo dovanota dalis labdaros dėžių su drabužiais suaugusiems ir vaikams. Pačkėnų biblioteka gavo 10 šveicariškų porcelianinių lėlių, kurias planuojama „apgyvendinti” lėlių kambaryje, Pačkėnų kultūros ir laisvalaikio centre. Rugpjūčio mėnesį naujakures lėles galės išvysti ir gyventojai.

udiena.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas