Policijos pareigūnai sės į naujus automobilius

Į Utenos apskrities kelius ir gatves išvažiuoja keturi nauji policijos automobiliai, skirti užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą. Naujieji automobiliai pažymėti skiriamaisiais policijos ženklais su įrengta garsine ir šviesos signalizavimo sistema bei radijo ryšio priemonėmis. Transporto priemonės skirtos dviejų pareigūnų ekipažui su atskirtu sulaikytųjų asmenų pervežimo skyriumi.

Liepos 15-ąją Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Petras Baniulis pašventino automobilius ir palinkėjo pareigūnams Dievo globos kelyje.
„Džiugu, kad policija turi galimybių įsigyti transporto priemonių su šiuolaikiška ir modernia įranga, kurių dėka bus efektyviau užtikrinama viešoji tvarka, tęsiami patruliavimai,” – ragindamas pareigūnus atsakingai naudotis transporto priemonėmis kalbėjo Utenos apskrities policijos vadovas Vytautas Vaiškūnas.
Prevencijos poskyrio pareigūnai naujaisiais „Škoda Yeti” automobiliais viešąją tvarką užtikrins Utenos, Visagino, Ignalinos ir Zarasų rajonuose.
Automobilius Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui skyrė Policijos departamentas.

Utenos AVPK inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas