Mokinių virėjų ir konditerių profesinio meistriškumo konkursas

Lapkričio 11 dieną parodų ir kongresų centre „Litexpo” surengtas mokinių virėjų, konditerių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunųjų virėjų komanda 2016″ ir „Jaunųjų talentų konkursas 2016″. Konkursus organizavo Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyrius. Virėjų konkurse dalyvavo 16 būsimų virėjų iš 8 profesinių mokyklų, o jaunųjų talentų konkurse – 10 mokinių iš 4 mokyklų.

Konkurse „Jaunųjų virėjų komanda 2016″ I vietos laimėtojais paskelbti Simona Leonauskaitė ir Rokas Ragauskas iš Klaipėdos turizmo mokyklos. Rokas Galvonas ir Neringa Polonskaitė iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro užėmė II vietą, o Karolina Belousovaitė ir Airidas Inda iš Šiaulių profesinio rengimo centro – III vietą.
„Jaunųjų talentų konkurso 2016″ I vietą pelnė Gintarė Čeplinskienė iš Klaipėdos turizmo mokyklos, II vietą – Reda Saukantienė ir Monika Adamkutė taip pat iš tos pačios mokyklos ir Rita Asauskė iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro. III vieta teko Ievai Mochnačiovaitei iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Vidai Riliškytei-Jaroslavskienei ir Marijai Grincevičiūtei iš Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Vaidai Baranauskaitei iš Alytaus profesinio rengimo centro.

Švietimo ir mokslo ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas