Konkurse dalyvauja keistuolės bulvės, „ragus“ užsiauginęs pomidoras ir storakotis lepšis

Konkursas „Gamtos stebuklas” dar tęsiasi, tad į redakciją atkeliauja laiškai su nuotraukomis bei sulaukiame konkurso dalyvių, atsinešusių neįprastos formos daržovių.

Šiomis dienomis Antanas Snukiškis iš Pakalnių baigė kasti bulves. Anot jo, derlius – labai geras. Tačiau vyriškį labiausiai nustebino ne bulvių gausa, o tai, kad į krepšius dedamos bulvės buvo neįprastos formos. „Antis, krokodilas Gena, delfinas su kamuoliu, širdis…”, – vardija A. Snukiškis, iš maišelio traukdamas bulves ir atsargiai dėliodamas ant stalo.
Su dukrele Gabija į redakciją užsukęs Gedimino kaimo gyventojas Rolandas Šlepetys atsinešė pomidorą. Šiltnamyje augintą daržovę nuskynė dar visai žalią, padėjo tam, kad prisirptų. Tačiau po kurio laiko daržovių augintojai pastebėjo, kad raustantis pomidoras pradėjo keistis – ant jo atsirado ataugos.
Storakotį lepšį Kuktiškių miške rado grybautoja Svetlana Babelienė, kuri nufotografavo šį stebuklą ir atsiuntė į redakciją.
Konkursas „Gamtos stebuklas” artėja į pabaigą, tad dar kartą raginame nepavėluoti bei pačių augintais ar miške, lauke rastais stebuklais pasidalyti su mūsų skaitytojais. Jei išauginote neįprastos formos ir dydžio daržovę bei vaisių, nufotografuokite, o fotografiją su trumpu prierašu, nurodant vardą, pavardę ir adresą, atsiųsti adresu udiena.lt@gmail.com. Laikraštis ir portalas udiena.lt skelbia konkursą „Gamtos stebuklas”, kuriame kviečiame dalyvauti visus uteniškius. Redakcija išrinks pačius įspūdingiausius gamtos stebuklus ir apdovanos jų šeimininkus prizais.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas