Į Uteną – 75 tūkst. eurų laimėjimas

Vykdama iš darbo uteniškė Rasa (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) stabtelėjo apsipirkti ir, kaip jai įprasta, pirkinių krepšelį papildė keliais momentinės loterijos bilietais. Štai taip eilinė moters diena tapo ypatinga – mat loterijos bilietas jai atnešė net 75 000 eurų laimėjimą.  

Bilietą rinkosi atidžiai

Rasa pasakojo, kad, nors suvokia, jog sėkmę loterijoje lemia atsitiktinumas, vis tiek mėgsta susigalvoti įvairių žaidimo taktikų.   

„Iš stovelio išsiimu pluoštą nutrinamų bilietų, paskleidžiu juos ir žiūriu į numerius. Kartais ieškau tokių, kad visi skaičiai bilieto numeryje būtų tik lyginiai arba tik nelyginiai. Kartais susigalvoju kokį skaičių ir imu tik tuos bilietus, kurie savo numeryje tą skaičių turi. Tąkart, kiek pamenu, rinkausi bilietus, kurie savo numeryje turėjo 4. Ir tik apmokėjusi – ėmiau trinti“, – dalinosi moteris.

„Nutryniau – lyg ir matau, kad laimėjau 75 000 eurų – bet protas nesuvokia. Apie kitus turėtus bilietus net pamiršau. Iškart ėjau prie terminalo tikrintis pirmojo“, – prisiminė uteniškė.

Aplinkiniai žavisi laiminga ranka

Rasa pasakojo, kad loterijose ji jau ne naujokė – dar iki šio laimėjimo savo prizų sąraše jau turėjo ir tūkstantinių sumų, ir kelionę.

„Būna ir vyras paprašo savo laiminga ranka išrinkti jam loterijos bilietą. O kai žiniasklaida paskelbia apie loterijų laimėtojus, aplinkiniai klausinėja, ar čia kartais ne aš. Žino, kad mėgstu žaisti ir kad man sekasi“, – juokėsi uteniškė. 

Jau ieško naujo automobilio

Paklausta, ką žada veikti su laimėta penkiaženkle suma, Rasa sakė, kad planų netrūksta.

„Turime kaimą, tai reikia vandenį įsivesti. Dar norėtume tvenkinį išsikasti. Namuose irgi reikia buitį pasigerinti, atsinaujinti. Ir automobilis mano toks, pavadinkime, žiemai nelabai pritaikytas – tai jau žiūrinėju skelbimus, ieškau naujos mašinos“, – būsimus pirkinius vardijo laimėtoja.  

Asociatyvi nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas