Dalyvaukite žaidime „Laisvės kelionė“

Artėjant valstybės šimtmečiui Valstybės pažinimo centras kviečia leistis į dvylikos užduočių laisvės kelionę. Kiekvieną mėnesį – vis naujas iššūkis, padėsiantis susipažinti su 1917 m. Vilniaus konferencijoje išrinkta Lietuvos Taryba. Jos nariams taip pat teko įveikti ne vieną iššūkį prieš pasirašant Nepriklausomybę paskelbusią Vasario 16-osios deklaraciją.

Žaisti kviečiami pavieniai asmenys, šeimos, klasės ar kitos grupės. Įgyvendintus iššūkius žaidimo dalyviai fiksuoja ir siunčia el. paštu laisveskelione@prezidentas.lt arba publikuoja socialiniame tinkle „Facebook” su grotažyme #laisvėskelionė. Kiekvieną mėnesį Valstybės pažinimo centro svetainėje pazinkvalstybe.lt skelbiama vis nauja užduotis. Misiją „Laisvės kelionė” įgyvendinti galima ištisus metus, o 2018-ųjų vasarį visas jas įveikę žaidėjai bus apdovanoti specialiais prizais.
Vasario mėnesio iššūkis. Ne kartą matėte šią Lietuvos Tarybos nuotrauką. Joje įamžinti asmenys – valstybės kūrėjai, pasikliaudami savo drąsa ir tikėjimu, įgyvendinę tikslą iš naujo sugrąžinti Lietuvos vardą į pasaulio žemėlapį. Tarybą sudarė 20 skirtingų profesijų bei pažiūrų žmonių. Vyriausias narys tuo metu buvo 66-erių metų Jonas Basanavičius, jauniausias – Kazys Bizauskas, vos 25-erių. Tarybai pirmininkavo Antanas Smetona.
Užduotis grupėms. Pažaiskime gyvuosius paveikslus. Įsivaizduokite, kaip šiandien galėtų atrodyti Lietuvos Taryba. Akimirką fiksuokite ir nuotrauką siųskite mums.
Užduotis individualiems žaidėjams. Susirask bent tris pagalbininkus ir užfiksuok savo šeimos ar geriausių draugų, su kuriais galėtum nuveikti didžius darbus, grupinę nuotrauką. Savo aplinkos Lietuvos tarybos portretą siųsk mums.
Valstybės pažinimo centre, įsikūrusiame Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų ansamblyje, pasitelkiant šiuolaikines technologijas lankytojams pristatoma, kaip veikia valstybė ir kaip jos kūrime gali dalyvauti kiekvienas pilietis.

Valstybės pažinimo centro inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas