„Telia“ Kalėdų dovana: svajonių rinkinys namams

Geriausios dovanos mėgsta Kalėdas, o Kalėdos mėgsta „Telia“, nes didžiausia Lietuvos telekomunikacijų įmonė savo klientams kasdien iki Naujųjų dovanos po vieną 3 tūkst. eurų vertės rinkinį namams: didžiulį „Samsung“ televizorių, išmanųjį „Samsung“ robotą-siurblį, naujausią „iPhone 12“ telefoną ir ką tik pasirodžiusią „PlayStation 5“ žaidimų konsolę.

„Šiemet mums ypač reikia teigiamų emocijų. Todėl artėjant šventiniam laikotarpiui norime ne tik pasidalyti tikra Kalėdų dvasia, bet ir dovanoti naujų patirčių, praskaidrinti žmonių laisvalaikį, kurio didžiąją dalį šiuo metu mes visi praleidžiame būtent namuose. Todėl kviečiame visus įsileisti šventinę nuotaiką, o mes kasdien pasirūpinsime įspūdingos kalėdinės dovanos įteikimu savo klientams“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Nortautas Luopas.

„Telia“ kalėdinis žaidimas, kurio bendra prizų vertė siekia per 130 tūkst. eurų, prasidėjo lapkričio 18 d. ir tęsis iki metų pabaigos. Norintiems laimėti „Telia“ namų rinkinį užtenka atnaujinti bent vieną iš turimų „Telia“ paslaugų sutarčių arba užsisakyti naują paslaugą iš specialių kalėdinių pasiūlymų – visi šie klientai automatiškai dalyvauja žaidime. Kiekvieną savaitę bus skelbiami burtų keliu išaiškinti nugalėtojai – iš viso 44 laimingieji klientai.

Laimėtojams atiteks svajonių dovanų komplektas: 165 cm įstrižainės „Samsung QLED“ televizorius, skirtas visai šeimai kartu žiūrėti mėgstamus filmus ir laidas, naujausias „iPhone 12“ išmanusis leis patogiai dirbti, bendrauti ar mokytis, o kol „Samsung“ robotas-siurblys rūpinsis namų švara, konsolė „PlayStation 5“ su naujausiais žaidimais leis atsipalaiduoti ir net pasportuoti.

Būdų pradžiuginti artimuosius yra ir daugiau. Pavyzdžiui, padovanoti jiems galimybę visus metus naudotis kokybišku ryšiu arba žiūrėti dar daugiau išmaniosios televizijos kanalų. Užsisakę „Telia“ interneto, televizijos, nešiojamojo interneto ar pokalbių planų paslaugas arba atnaujinę turimas sutartis taip pat galėsite dalyvauti žaidime ir tapti vienu iš „Telia“ kalėdinio žaidimo laimėtojų.

Daugiau apie kalėdinį žaidimą ir „Telia“ paslaugas sužinosite internete www.telia.lt, telefonu 1817 arba artimiausiame „Telia“ salone.

Telia“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas