Pirmadienį vyks valstybinio lygio civilinės saugos pratybos

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad kovo 18 dieną nuo 8 iki 17 val. šalyje vyks valstybinio lygio civilinės saugos pratybos ,,Krizių valdymo ir civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai, įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“. Gyventojų prašoma elgtis ramiai.

Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą

Šių pratybų tikslas – patikrinti, kaip valstybės, savivaldybių ir kitos institucijos yra pasirengusios reaguoti galimos branduolinės avarijos atveju, taip pat į galimus išpuolius prieš įvairius infrastruktūros objektus ar valstybės institucijas, kaip vyktų gyventojų evakavimas iš skubių apsaugomųjų veiksmų veiklos zonos ir kt.

Šiose pratybose dalyvaus Nacionalinė saugumo komisija, Nacionalinis krizių valdymo centras, šešios ministerijos, penkios valstybės institucijos ir įstaigos, visos šalies savivaldybės ir septynios nevyriausybinės organizacijos.

Be to, tą pačią dieną, 10 val., bus tikrinama  ir  Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema – šalies gyventojai girdės sirenų gausmą. Gyventojams bus išsiųsti trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas