Mokytojų dieną švenčiančius pedagogus pasveikino ministrė

Spalio 5-ą visoje Lietuvoje minima Tarptautinė mokytojų diena. Kasmet visos ugdymo įstaigos šią dieną pažymi ypatingai: mokiniai arba jų tėvai veda sėkmės pamokas, mokytojams dovanoja gėlių, mokyklose netrūksta išskirtinių renginių. Spalio 5-os rytą Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje – šventinės nuotaikos. Ypatingos dienos proga gimnazistai išradingai išpuošė mokyklos fojė, kabinetų duris, o savo mokytojams dovanojo gėlių ir saldžių siurprizų.

Mokytojų diena Adolfo Šapokos gimnazijoje ypatinga ir tuo, kad mokykla švenčia ir 21-ąjį gimtadienį, o pasveikinti pedagogų bendruomenės užsuko švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Kaip sakė šios įstaigos vadovas Saulius Brasiūnas, gimnazijoje vienu metu švenčiama ir Mokytojų diena, ir mokyklos gimtadienis. „Jau septintus metus kviečiame mokinių tėvus, kurie veda sėkmės pamokas. Jie patys gali pasirinkti, ką per pamokas kalbėti: ar apie savo profesiją, ar apie gyvenimo pomėgius. Tai – gyvenimo pamokos, kurios mokiniams labai įdomios, naudingos”, – teigė direktorius ir akcentavo, kad pamokas vedė garsūs bei įdomūs žmonės: kariūnai, vienuolės, mokslininkai ir įvairių profesijų asmenys.

Į Adolfo Šapokos gimnaziją skubančius gimnazistus ir pedagogus šventiškai nuteikė pučiamųjų orkestro garsai, o IV klasės mokiniai išradingai vedė šventinę pamoką mokytojams. Į šventę buvo sukviesti ir pagerbti mokykloje jau nebedirbantys pedagogai. Tačiau bene laukiamiausia šios dienos viešnia – švietimo ir mokslo ministrė J. Petrauskienė, kuri su gimnazijos pedagogų bendruomene bendravo neformalioje aplinkoje.

Su neoficialiu vizitu Utenoje viešinti ministrė ketvirtadienį susitiko ir su Utenos „Saulės“ bei Dauniškio gimnazijų pedagogų bendruomenėmis.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas