Medžiotojų klubo „Ažugiris“ vyrai į savo metraštį įsirašė dar vieną gerą darbą

Praėjusį savaitgalį rajone buvo minima medžiotojų globėjo šv. Huberto diena. Paprastai tą dieną vyrai padeda šautuvus ir kiekvienas pagal atskiruose medžiotojų klubuose susiformavusias tradicijas mini šią dieną. Vieni eina į bažnyčią ir meldžiasi, kiti susirenka puotai, treti nepamiršta senolių ir jiems tą dieną talkina.

Utenos rajono medžiotojų klubo „Ažugiris” vyrai į savo metraštį įsirašė dar vieną gerą darbą. Pasak klubo vadovo vilniškio Algimanto Kunigėlio, šių metų idėja buvo padėti bent vienai vienišai moteriškei sutvarkyti ne tik aplinką, bet ir šiek tiek paremontuoti namą. Tokią šaunią vienišą moterį jie jau pažinojo anksčiau – Balčių kaime (Tauragnų seniūnija) gyvenanti Genovaitė Navikienė žiemą šių vyrų buvo prašiusi nukasti nuo jos namo sniegą. Todėl medžiotojai, nusprendę padėti šiai Balčių kaimo gyventojai, išpjovė prie jos namo vešėjusius krūmus, savo lėšomis nusipirkę dažų, nudažė langines, impregnantu suvilgė namo sienas, supjovė, sukapojo bei sukrovė malkas…
Senjorė negalėjo atsistebėti, anot jos, tokiu stebuklu, kuris lyg iš dangaus nusileido. Kai jau darbai buvo pabaigti, visi talkininkai buvo pakviesti vaišėms: šį kartą visų išalkusiųjų laukė šiupinienė iš praėjusį savaitgalį sumedžioto elnio mėsos, kurią pagardino šeimininkės tarkuotas ridikas su svogūnais bei jos namuose kepta gardi naminė duona.

Autoriaus nuotr.

{youtube}ifM-afHY7m8&feature{/youtube}

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas