Išsibarstę kuktiškiečiai susitiko gimtinėje

Praėjusį savaitgalį Kuktiškių miestelyje vyko šven­tė „Visi keliai veda į Kuktiškes“, sukvietusi kraštie­čius kartu praleisti laiką, sutelkusi bendruomenę, iš­sklaidžiusi net tamsiausius lietaus debesis.

Šventę pradėjo Utenos kul­tūros centro (UKC) Kuktiškių skyriaus mišrus vokalinis an­samblis (vadovė Ligita Bal­čiūnienė), atlikęs „Dainą Kuk­tiškėms“. Renginio vedėjai – kuktiškietė Malvina Raukty­tė ir UKC darbuotojas Šarūnas Trinkūnas – pristatė šventėje dalyvavusius Kuktiškių garbės piliečius, garbingus svečius. Šventės dalyviai tylos minute pagerbė mirusius garbės pilie­čius dr. Antaną Čiužą ir Stanis­lovą Maciulevičių.

Daugiau apie šią šventę skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

ATLIEKŲ REIDAS

Featured

Ignalinos naujienos

Indraja

Įvairenybės