„Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

„Pirmiausia todėl, kad patys savo veiklą Utenoje pradėjome nepriklausomoje Lietuvoje ir greitai minėsime savo šimtąjį gimtadienį, norime pasiūlyti savo pirkėjams švęsti kartu“, – sakė direktoriaus pavaduotojas ir pridūrė, kad nauja akcija – tikrai išskirtinė. Jis prisiminė, jog „Utenos prekybos“ veikla mūsų mieste skaičiuojama nuo 1924 metų, taigi su atkurta Lietuvos valstybe įmonė beveik bendraamžė. D. Šileikio teigimu, šiai ypatingai progai paminėti kasdien didžiosiose „Utenos prekybos“ parduotuvėse „Rašė“, „Vyturiai“, „Santaka“ ir „Aukštakalnis“ mėnesį laiko bus siūloma šimtas prekių itin patraukliomis kainomis. Pašnekovas pabrėžė, kad tai bus pačios reikalingiausios bei įdomios prekės, visų uteniškių perkamos ir vartojamos kasdien. Be to, tai nebus tik maisto produktai, nuolaidos bus taikomos ir populiarioms bei aktualioms pramoninėms prekėms.

Akcija, direktoriaus pavaduotojo teigimu, prasidės sausio 18 dieną ir tęsis lygiai mėnesį – iki vasario 18 dienos. Pasinaudoti ypatingai progai skirtomis nuolaidomis galės kiekvienas minėtų parduotuvių pirkėjas. Pašnekovo teigimu, prekių tikrai bus šimtas, o šias atskirti nuo kitų akcinių prekių pirkėjai galės labai paprastai – visos atkurtos Lietuvos šimtmečio minėjimui skirtos prekės bus pažymėtos specialiais ženklais „AKCIJA: 100 metų – 100 prekių“.

Nors akcijoje bus galima įsigyti plataus asortimento ir įvairių gamintojų prekių, anot direktoriaus pavaduotojo, „Utenos prekyba“ skiria didelį dėmesį savo krašto gamintojų produkcijai, kuri yra itin mėgstama uteniškių, tad ši akcija – puiki proga palaikyti savus gamintojus ir kartu pigiau įsigyti patinkančių produktų. „Taigi, sveikiname visus uteniškius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir kviečiame švęsti kartu“, – užbaigė D. Šileikis.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios