VerslasPramonės ir verslo atstovai įvertinti už nuopelnus
2016 gruodžio 16, Penktadienis 14:07

Pramonės ir verslo atstovai įvertinti už nuopelnus

Pramonės ir verslo atstovai įvertinti už nuopelnus
 • 27 foto

Gruodžio 15-os pavakarę Utenos kultūros centro diskotekų salėje susirinkę apskrities verslo, pramonės, valdžios atstovai ir kiti svečiai tapo dvigubos šventės dalimi. Tądien buvo minimi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) 25 ir PPAR Utenos filialo 20 metų jubiliejai. Vakaro vinimi tapo geriausiųjų apdovanojimai. Šventinę nuotaiką kūrė „Sadūnai".

Geriausia šių metų Aukštaitijos gamybos įmone buvo pripažinta UAB „Umaras", tad „Verslo skrydžio" statulėlė atsidūrė jos generalinio direktoriaus Vytauto Samsono rankose. Geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone tapo UAB „Vidista", vadovaujama Vidos Maišėnienės. Mažasis eksporto prizas atiteko UAB „Drūtas" (direktorius Sigitas Viršila), o bronzinė žvaigždė už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – UAB „Vytrolma" įkūrėjui ir vadovui Rolandui Mackui bei UAB „Utenos šilumos tinklai" direktoriui Gintarui Diržauskui. Darbo žvaigždės medaliu už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei pasipuošė UAB „Utenos vandenys" gamybos direktorius Vytautas Šakėnas, UAB „Kibiras" įkūrėjas, direktorės pavaduotojas Napalius Kamarauskas, AB „Mėsa" direktorius Viktoras Jakučionis, UAB „SDG" Utenos padalinio vadovė Gražina Adamonienė ir UAB „Duventa" darbų vadovas Jonas Avižienis.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena"

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sportininkams padėkojo ir palinkėjo sėkmingų startų

  Kiekvienais metais Utenos rajone renkamas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje – šie sportininkai pagerbiami bei jiems įteikiamos padėkos ir piniginiai prizai.

 • 2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi

  Kasmet baigiantis metams Utenos daugiafunkcis sporto centras (DSC) surengia šventę geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams ir jų treneriams. Tokia šventė su dideliu tortu, sveikinimais ir linkėjimais surengta Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, kur pasidžiaugta 2016 metais metais, kurie buvo labai derlingi sporto pasaulyje.

 • Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai

  Paskutinę lapkričio dieną į Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus salę susirinko mūsų rajono sportininkai, kuriuos už svarius laimėjimus Utenai pagerbė ir apdovanojo valdžios atstovai.

 • Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą praėjusį penktadienį buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Už drąsą gelbėjant skendusį žveją padėkomis apdovanoti ir molėtiškiai Robertas Kuzma, Albertas Vaišvila ir Vaidas Vaišvila.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9889
Vakar apsilankė:9753
Šią savaitę apsilankė:19642
Šį mėnesį apsilankė:144865
Viso (nuo 2015-02-16):6556817
Šiuo metu naršo:
70
2017-10-17