„Vanilinis dangus“ įvertintas už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams
Verslas„Vanilinis dangus“ įvertintas už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams
2015 gruodžio 30, Trečiadienis 13:34

„Vanilinis dangus“ įvertintas už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams

„Vanilinis dangus“ įvertintas už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Globalios Lietuvos" apdovanojimus. Šalies vadovės globojami apdovanojimai vyksta jau ketvirtą kartą ir yra skirti pagerbti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius, dirbančius ir studijuojančius lietuvius, kurie savo darbais, laimėjimais ir idėjomis garsina Lietuvą pasaulyje ir padeda jai kurti globalias galimybes.

Tarp gausybės apdovanotųjų – ir uteniškiai verslininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė, prieš porą metų Utenoje įkūrę kepyklėlę–kavinę „Vanilinis dangus". Jie pelnė nominaciją už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams.
„Šiandien galime didžiuotis daugybe gabių, kūrybingų, verslių ir meniškų žmonių, kurie garsina mūsų šalį visame pasaulyje. Kiekvieno lietuvio sėkmės istorija ir pasaulyje sulauktas pripažinimas yra visos Lietuvos įvertinimas. Tai kuria veržlios, modernios ir stiprios valstybės įvaizdį", – susirinkusiuosius sveikino Prezidentė.
Šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuva yra puiki vieta gyventi ir kurti. Dabar kaip niekada svarbu, kad kuo daugiau mūsų žmonių sugrįžtų su savo žiniomis, profesine patirtimi, mokslo ir kultūros inovacijomis bei investicijomis. Kuriantys sėkmingus verslus, steigiantys darbo vietas prisideda prie visos Lietuvos augimo.
Valstybės vadovė palinkėjo „Globalios Lietuvos" lyderiams tapti sėkmės pavyzdžiu Lietuvos jaunimui, dalintis savo žiniomis ir patirtimi, nes taip atversime duris kūrybiškumui ir tobulėjimui.
Šiemet „Globalios Lietuvos apdovanojimai" įteikti 9 laureatams: „Už atvestas investicijas" apdovanojimas įteiktas Aurimui Adomavičiui, „Už Lietuvoje gimusių idėjų sklaidą pasaulyje" – Martynui Gudonavičiui, „Už tarptautinės patirties sklaidą" – Carlosui Levensteinui, „Už tarptautinių inovacijų diegimą Lietuvoje" – Raimundui ir Mindaugui Steponavičiams, „Už tarptautinės patirties indėlį į pokyčius regionuose" – Arniui Bijankiui, „Už užsienio lietuvių telkimą" – Daivai Čekanauskui Navarette, „Už nuoširdžią draugystę" – Chrisui Butleriui ir „Už Lietuvos vardo garsinimą" – Pauliui Staniūnui.
Garsiausias Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis pagerbtas „Už viso gyvenimo nuopelnus".
Laureatams įteiktos skulptoriaus Stasio Žirgulio statulėlės.
Šiais metais Globalios Lietuvos apdovanojimams 2015 nominuotos šios profesionalų kategorijos:
Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams nominuoti jauni verslininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė. Jie prieš porą metų Utenoje atidarė kepyklėlę–kavinę „Vanilinis dangus". Anksčiau Vaida ir Povilas gyveno Šiaurės Airijoje, grįžo į Lietuvą ir pradėjo savo verslą Utenoje, o vėliau kavinę Molėtuose „Owl Cafe". Sukūrę nemažai naujų darbo vietų, jie ir toliau sėkmingai plėtoja šią veiklą.
Ši nominacija iš Prezidentės rankų verslininkams buvo netikėta. „Tai vienas svarbiausių mūsų veiklos įvertinimų. Būti atrinktiems iš 60 nominantų, susilaukti tiek puikių įvertinimų ir gražių žodžių – išties fantastiška. Prezidentę, visus garbingus svečius vaišinome keksiukais. Dėkoju Utenai ir nuostabiems jos žmonėms", – po apdovanojimo ceremonijos dėkojo Povilas Jankauskas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

 • Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo

  Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

 • Sėkmingo verslo regione raktas – eksportas

  Verslo sėkmę lemia ne jo įkuriama vieta, o ilgalaikė strategija ir nuoseklus darbas. Tuo įsitikino ne vienas verslininkas, savo verslą pradėjęs Utenos krašte. Ne mažesnę įtaką sėkmingai verslo plėtrai turi ir eksportas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5122
Vakar apsilankė:12880
Šią savaitę apsilankė:29766
Šį mėnesį apsilankė:97976
Viso (nuo 2015-02-16):13172141
Šiuo metu naršo:
220
2020-04-08
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!