Viskas apie dantų implantus
VerslasViskas apie dantų implantus
2015 liepos 29, Trečiadienis 09:40

Viskas apie dantų implantus

Viskas apie dantų implantus

Sunku surasti papuošalą, gražesnį už spindinčią šypseną. Deja, netekus nors ir vieno danties ji užtemsta. Susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuoti dantys tapatūs žmogaus natūraliems dantims, dėl implanto išsaugoma žmogaus sveikata ir grožis. Plačiau apie dantų implantus ir kaip juos pasirinkti pasakojo UAB MED GRUPĖ atstovė Violeta Vinslovienė, su dantų implantais dirbanti jau daugiau nei 10 metų ir aktyviai bendradarbiaujanti su garsiausiomis Lietuvos klinikomis ir odontologijos specialistais.

Patikimas dantų implanto gamintojas – kokybės garantas

Bendradarbiaujant su Švedijos socialinio draudimo agentūra ir atlikus didžiausią nepriklausomą odontologijos srityje tyrimą (per devynerių metų laikotarpį ištirti 2 765 pacientai, 11 311 implantų, 800 klinikų) buvo padarytos kelios išvados.
1. Per devynerius metus buvo prarasta tik 3,4 proc. įsriegtų implantų. Ir tai labai gerai – yra panaši tikimybė netekti savų dantų.
2. Implanto ilgaamžiškumas priklauso nuo gamintojo. Tarp 3,4 proc. prarastų implantų skirtingų gamintojų implantų sėkmė labai skyrėsi. Šveicarų gamintojo „Straumann" implantai buvo prarasti nuo 6 iki 60 kartų rečiau, palyginti su kitų gamintojų implantais.
„Straumann" – pasaulyje didžiausias gamintojas, užimantis 20 proc. pasaulinės rinkos, o Lietuvoje daugiau nei kas trečias įsriegiamas implantas yra pagamintas „Straumann".

„Roxolid" – lydinys, užtikrinantis implanto tvirtumą

Dantų implantai gaminami iš geriausiai žmogaus organizmo savybes atitinkančios medžiagos – titano arba cirkonio, o „Straumann" kompanija savo produkcijai naudoja patobulintą patentuotą titano ir cirkonio lydinį – „Roxolid". Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad „Roxolid" lydinio implantai geriau prigyja ir yra 30 proc. stipresni nei įprasti titaniniai.
Be to, „Roxolid" lydinys suteikia galimybę naudoti mažesnį implanto diametrą ir atlikti mažesnę intervenciją į organizmą. Lietuvių žandikauliai, kaip ir nemažai kitų šiaurės šalių gyventojų, yra gana siauri, todėl daugeliui pacientų reikia augmentuoti kaulą. Tai – brangi procedūra. Kai kada reikia ir dviejų etapų operacijos – tenka palaukti 6 mėnesius, kol priaugintas kaulas prigis. Tyrimais įrodyta, kad naudojant „Roxolid" implantus augmentacijos poreikis sumažėja perpus.
Tyrimai taip pat rodo, kad kuo mažesnė intervencija į kaulą dėl mažesnio implanto diametro, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė bus implantacijos procedūra.

„SLAactive" – greitesnis prigijimas ir užtikrintas rezultatas

Patentuota implanto paviršiaus mikrostruktūra „SLA" daugelį metų laikoma auksiniu implanto paviršiaus padengimo standartu. „Straumann" ją pirmieji pristatė 1997 metais ir davė naują kokybinį postūmį visai industrijai. Ji sukuriama smėliuojant ir ėsdinant implantą rūgštimi, tai pagerina kaulo augimo inicijavimo savybes ir iki 25 proc. pagreitina kaulo kristalizavimąsi.
Tačiau „Straumann" nužengė dar toliau ir sukūrė implantą „Roxolid SLAactive". Tai unikalūs „Straumann" implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Šie implantai gaminami esant vakuumui ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliktų iki pat implantacijos.
Chemiškai aktyvus „Roxolid SLActive" implanto paviršius pritraukia kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus. Todėl, jei įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti po implantacijos praėjus 6–8 savaitėms, naudojant „Straumann Roxolid SLActive" implantą užteks palaukti vos 3–4 savaites.

Nauja šypsena tą pačią dieną

Pacientai lieka patenkinti, kai implantacijos procedūra netrunka ilgai ir pakanka tik kelių vizitų. Dėl savo unikalios formos šveicariški „Straumann" implantai neretai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, tai suteikia galimybę išvengti papildomų vizitų.
„Norėčiau pabrėžti, kad šis būdas gali būti taikomas ne visais atvejais. „Immediat" (momentinė) implantacija reikalauja kelių labai svarbių paciento sveikatos rodiklių: pakankamo paciento žandikaulio kaulo kiekio, kuris delsiant gydyti nyksta, ir dantenų storio, leidžiančio pasiekti maksimaliai gerą estetinį rezultatą ir implanto stabilumą", – sakė V. Vinslovienė. Pirminės apžiūros metu nustatoma paciento kaulo bei dantenų sveikata ir jeigu sąlygos tinkamos, gali būti taikoma „Immediat" implantacija. Maža to, esant tinkamoms sąlygoms, ant „Straumann" implanto gali būti iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju gražiu dantimi.

Bedančių žandikaulių šypsenos atstatymas su „Straumann Pro Arch"

Dėl naujos kartos implantų turime galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Dėl unikalios „Straumann" implantų formos ir struktūros gydytojai turi galimybę bedančius žandikaulius gydyti „Straumann Pro Arch" metodu, leidžiančiu visam šypsenos lankui atstatyti naudoti tik nuo 4 iki 8 implantų. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, prie implantų pritvirtintų dantų nereikia išiminėti ir tokia kompozicija nereikalauja specifinės priežiūros, nesidėvi dėl nuolatinio išėmimo. Jei paciento sveikatos būklė leidžia implantacijai panaudoti tik 4 implantus, gerokai taupomi paciento pinigai, o tai yra dar viena priežastis šypsotis.

Šypsenos garantija visam gyvenimui

Tikėdama savo gaminiais, Šveicarijos kompanija „Straumann" implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad bet kurioje iš daugiau kaip 70 šalių, bet kuriam gydytojui „Straumann" pristatys implantus ir protezavimo dalis nemokamai.
Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad implantuojantis gydytojas naudotų tik originalias implantų protezavimo detales. Pasaulyje gaminama daug tariamai šveicariškų implantų protezavimo dalis atitinkančių kopijų, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad nė viena kopija neatitinka originalių detalių ir dėl susidariusių mikrotarpų gali sukelti komplikacijų, protezavimo dalių lūžių ir laikančių konstrukcijų atsipalaidavimų. Džiaugiamės, kad visi „Straumann" partneriai Lietuvoje naudoja tik originalias dalis.
„Straumann" partneris Utenoje – šiuolaikiškai į dantų gydymą žiūrintis odontologijos centras „Laudenta", įsikūręs Utenos centre, Kauno g. 19. Čia dirbantys gydytojai – aukščiausios kvalifikacijos specialistai, nuolat besitobulinantys tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir pacientų vertinami už profesionalumą ir įsiklausymą į jų poreikius.
Dantų implantaciją klinikoje atlieka gydytoja odontologė Vida Laurinonienė, su dantų implantais dirbanti jau septynerius metus ne tik Utenoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Odontologijos centre „Laudenta", be visų standartinių dantų gydymo procedūrų, atliekamos tiek paprasčiausios, tiek sudėtingiausios dantų implantacijos procedūros. Dantų protezavimas atliekamas preciziškai, tiksliai ir greitai.
Gydytojai nuolat kelia savo kvalifikaciją praktiniuose kursuose, seminaruose ir konferencijose, savo žinias gilino Šveicarijoje ir Vokietijoje. Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su patikima, inovatyvia, aukštus kokybės standartus savo darbui keliančia gydytojų komanda.
„Laudenta" laukia visų norinčių pasikonsultuoti Kauno g. 19, Utenoje. Registracija tel. 8 647 28 899. Daugiau informacijos www.laudenta.lt.

Odontologijos centro „Laudenta" inf.

Odontologijos centras „Laudenta" yra Kauno g. 19, Utenoje                                                                             

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.JPG
 • Click to enlarge image IMGP0216.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuo implantacijos iškart ištraukus dantį iki protezo, fiksuoto ant 4 implantų

  Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos prarastus dantis siūlo atkurti ne tik protezuojant ir plombuojant, bet ir dantis implantuojant.

 • SVEIKI DANTYS IR GRAŽI ŠYPSENA PUOŠIA KIEKVIENĄ

  Turbūt dažnas iš mūsų pasvajojame apie sveikus, tiesius dantis bei kerinčiai baltą šypseną. Bet retas kuris žino, kad siekiant tobulos šypsenos kasdienės asmeninės burnos higienos nepakanka ir jau išdygus pirmiesiems dantukams reikia atvykti profilaktinei apžiūrai pas gydytoją odontologą.
  Apie dantų tiesinimą, vaikų ir chirurginį dantų gydymą pasakojo gydytojai odontologai, dirbantys odontologijos centre „Laudenta“.

 • Sveiki ir gražūs dantys – ne privalumas, o būtinybė

  Graži šypsena ir sveiki dantys kiekvienam iš mūsų yra ypač svarbūs ne tik dėl estetinio vaizdo. Apie dantų gydymą ir protezavimą pasakojo odontologijos centro „Laudenta“, įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojai odontologai.

 • Dantų atkūrimas greitai ir kokybiškai

  Netekęs vieno ar kelių dantų pacientas jaučia didžiulį diskomfortą ir nepasitiki savimi. Juk ne veltui sakoma, kad sveiki ir gražūs dantys ne tik atlieka kramtymo funkciją, bet ir pagerina veido estetiką bei paciento psichologinę būseną. Jau seniai praėjo laikas, kada neestetišką šypseną galima paslėpti ranka... Susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną greitai bei kokybiškai. Apie dantų chirurginį gydymą, protezavimo galimybes kalbėjomės su odontologijos centro „Laudenta“ gydytojų odontologų komanda.

 • Šypsokimės kartu su odontologijos centru „Laudenta“

  Besišypsantis žmogus – laimingas ir pasitikintis savimi žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys susigrūdę, kreivi, pažeisti ėduonies, nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau ar kankina blogas kvapas iš burnos... Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?
  Apie dantis, jų gydymą pasakojo odontologijos centro „Laudenta“, įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojai odontologai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1183
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:9047
Šį mėnesį apsilankė:9047
Viso (nuo 2015-02-16):13810609
Šiuo metu naršo:
77
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!