Atsibudai?
VerslasAtsibudai?
2015 balandžio 24, Penktadienis 09:16

Atsibudai?

Atsibudai?
 • Liepa LINGYTĖ

Labas rytas! Na, ir kaip žiemos miegas? Jaučiu, kad po gulėjimo jau šonus nuskaudo. Tuomet reikia keltis. Paukščiai vėl pradėjo dirbti žadintuvais 6 val. ryto, o tai reiškia, kad pavasaris pagaliau sugrįžo po ilgos kelionės iš Havajų.

Na, ką gi – paskui mane! Man atrodo, užteks gulėti lovoje. Matote, kai ateina pavasaris, reikia kuo greičiau atlikti tokį ritualą: išlėkti į lauką, apsikabinti tik dabar bundantį medį ir pasakyti „myliu". Juokauju. Noriu Jus pakviesti į „Alaušo slėnį".
Pavasarį reikia kuo daugiau laiko leisti gamtoje. Reikėtų pakalbinti kiekvieną augalą, medį, Jūsų naują „žadintuvą", o „Alaušo slėnis" tikrai yra ta vieta, kur galite tai padaryti.
Aplinkos pakeitimas yra puiki pagalba Jūsų kūnui. Pavasaris – atgimimas. Kadangi maudytis dar ankstoka, kodėl gi nepažvejojus? Kiek girdėjau, Alaušo ežere labai daug žuvų, ypač – „Alaušo slėnio" pakrantėse. Smagu, kai gali pats pasigauti laimikį ir už jį visiškai nieko nemokėti, ar ne? Nemokami pietūs! O jei Jūsų laukas vis dar nevilioja, kodėl neužėjus į restoraną?
Prisipažinsiu, mėgstu skaniai pavalgyti, kartas būnu net per išranki maistui. „Alaušo slėnio" restorane gaminama taip skaniai, kad netekau žado. Maistas ypač gardus ir tikrai nustebins visus išrankius svečius, kurie apsilaižys pirštus ir maloniai paprašys kulinarės pakartoti.
Salėje galima suburti visus Jūsų draugus po žiemos miego, apžiūrėti, ar nė vienas iš jų netapo meška, ir pakviesti į vakarėlį, kodėl gi ne? Po tokio ilgo miego aš labai norėčiau pašokti, pajudėti, kad nustotų skaudėti šonai. Manau, būtų smagu su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais nuveikti ką nors neįprasto, ar ne?
Iš tikrųjų salė yra ta vieta, kur Jūs galite nuveikti tai, ko tik Jūsų širdis užsigeis. Taip! O kaip skamba arbata ar kava? Ar koks saldus pyrago gabalėlis? Tuomet užeikime į barą.
Ten Jums pasiūlys daug gardumynų. Perspėjimas: gali apsisukti galva nuo tokio pasirinkimo.
Grįžtant prie gamtos, jei jau tikrai pasiryžote apglėbti gamtą ir padėti sau ir jai pabusti, aptvare ganosi taurieji elniai ir danieliai. Juos galima pašerti duona ar obuoliais. Suteikiama galimybė įsiamžinti šalia šių gyvūnų. Oi, kiek visko daug, man reikia prisėsti.
Na, viliuosi, jog man pavyko Jus pažadinti.
Ir tikėkimės, kad atliksite šį pavasario ritualą!

„Alaušo slėnį" rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.alausoslenis.lt

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasirinkus poilsinę kelionę: kaip turiningai pailsėti

  Atliktos apklausos rodo, kad didžiulė dalis žmonių savo atostogų metu nėra visiškai atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių ir darbinių reikalų. Tačiau jei daug ir sunkiai dirbama, atostogos tampa vienintele priemone, kuri turėtų bent kuriam laikui padėti atitrūkti nuo viso to, kas įprastai kelia didžiulį stresą ir įtampą. Todėl jei šiuo metu jūs žvalgotės po poilsines keliones, turėtumėte nepamiršti keleto naudingų patarimų, kurie padės jums turiningai pailsėti.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:811
Vakar apsilankė:8976
Šią savaitę apsilankė:18668
Šį mėnesį apsilankė:167076
Viso (nuo 2015-02-16):12518510
Šiuo metu naršo:
99
2020-02-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!