Restoranui „Kaukė" – jau vieneri
VerslasRestoranui „Kaukė" – jau vieneri
2014 spalio 15, Trečiadienis 09:28

Restoranui „Kaukė" – jau vieneri

Restoranui „Kaukė" – jau vieneri
 • Lauris VAINAUSKAS
 • 15 foto

Pasikeitęs, atsinaujinęs restoranas „Kaukė", kurio vadovė Rasa Lucinavičienė, jau švenčia vienerių metų gimtadienį. Per šį laiką pamaitinta ir aptarnauta tūkstančiai klientų tiek iš Utenos, tiek iš kitų miestų. „Užtikrinu, kad ir ateinančiais metais dirbsime, tobulėsime ir stengsimės įtikti visiems, norintiems skaniai pavalgyti ar švęsti jaukią šventę", – sakė restorano vadovė R. Lucinavičienė.

 Dėmesys banketams ir furšetams

„Laikas išties greitai bėga, atrodo, visai neseniai šventėme įkurtuves, o jau prabėgo metai", – sakė R. Lucinavičienė. Vadovės teigimu, per šį laikotarpį uteniškiai puikiai įvertino restorano ruošiamus banketus, furšetus ir kitas šventes. Kartais restorane per dieną surengiami net aštuoni banketai ar furšetai. Dalis jų vyksta restorano patalpose, kuriose vienu metu per du aukštus netrukdydamos viena kitai gali linksmintis dvi kompanijos, kiti – išvažiuojamieji. Apačioje įrengtoje svečių salėje galima privačiai paminėti įmonės šventes, gimtadienius, krikštynas, užsakyti gedulingus pietus. Stalai paruošiami profesionaliai, stilingai ir gražiai: su polėkštėmis, skirtingomis taurėmis bei išskirtinių įrankių serviravimu. Už tai papildomai mokėti nereikia. Maisto paruošimas taip pat labai įvairus ir restoranas pasiruošęs organizuoti furšetus, banketus bei verslo pietus už uteniškiui tikrai priimtiną kainą.
„Vis daugiau įmonių užsako išvažiuojamąjį maitinimą, o mes užsakymus visuomet įvykdome laiku ir kokybiškai", – sakė „Kaukės" vadovė. Restoranas puikiai ir profesionaliai aptarnauja nelauktai sulauktus svarbius svečius, tereikia paskambinti „Kaukės" vadovei R. Lucinavičienei tel. 8 656 27 061, susitarti dėl užsakymo ir jau po kelių valandų šis paruošiamas – užsakytas maistas pristatomas nurodytu adresu ir aptarnaujami svečiai.

Mėsos tortų užsakymas

„Gamindami maistą negalime apsiriboti tik viena paslauga ar keliais patiekalais, nuolatos turime tobulėti ir prisitaikyti prie klientų pageidavimų", – įsitikinusi ilgametę patirtį maisto gaminimo srityje turinti R. Lucinavičienė. Anot restorano vadovės, kiekvieną dieną uteniškiai į restoraną gali užsukti dienos pietų, vakare rezervuoti staliukus ir mėgautis maistu. Restorane pradėti gaminti mėsos tortai itin išpopuliarėjo. Dabar užsakovai gali rinktis iš keturių skirtingų tortų. Mėsos tortai dažniausiai užsakomi svarbioms šventėms, jubiliejams ar vestuvėms. Bene populiariausias yra mėsos tortas su krevetėmis, vištos krūtinėle, daržovėmis bei putpelių kiaušiniais. Uteniškiai užsisako tortus ir iš jautienos liežuvio, vištienos krūtinėlės daržovių bei jūros unguriukų. Kiti renkasi kiaulienos, kiaulienos liežuvio ir daržovių tortą arba egzotiškesnį iš lašišos, krevečių, mažų aštuonkojų ir daržovių. Visi mėsos tortai gaminami iš šviežių, kokybiškų produktų, todėl atrodo išskirtinai gražiai ir yra labai skanūs.

Mėsos užpiltinės

„Atėjus rudeniui banketams ir furšetams pradėjome gaminti keturių skirtingų skonių mėsos užpiltines", – naujieną pristatė R. Lucinavičienė. „Kaukės" vadovės teigimu, restoranas gamina tiek didesnes mėsos užpiltines, kurios atrodo kaip maži mėsos tortai, tiek vieno kąsnio, kuomet formuojami nedideli kąsneliai. Užsakymai priimami iš klientų, kurie šventes švenčia restorano patalpose arba nori tortą išsinešti.

Restoranas „Kaukė" visus uteniškius ir miesto svečius, rengiančius savo šventę ir norinčius užsakyti išskirtinį mėsos tortą, kviečia užsukti adresu: Aušros g. 11, Utena, ir pasitarus išsirinkti priimtiniausius variantus. Restorane taip pat tiekiami gedulingi pietūs, organizuojami furšetai, banketai, kavos pertraukėlės bei išvažiuojamasis maitinimas. Daugiau informacijos tel. 8 656 27 061.

Autoriaus nuotr.                           

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3688.jpg
 • Click to enlarge image IMGP3690.jpg
 • Click to enlarge image IMGP4786.jpg
 • Click to enlarge image IMGP4789.jpg
 • Click to enlarge image RV1.jpg
 • Click to enlarge image RV12.jpg
 • Click to enlarge image RV13.jpg
 • Click to enlarge image RV14.jpg
 • Click to enlarge image RV15.jpg
 • Click to enlarge image RV16.jpg
 • Click to enlarge image RV17.jpg
 • Click to enlarge image RV2.jpg
 • Click to enlarge image RV22.jpg
 • Click to enlarge image RV23.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Žvilgsnis pro objektyvą: Utena šventė gimtadienį

  Šeštadienį Utenoje vėl šurmuliavo šventė – spalvingai buvo minimas 758 miesto gimtadienis. Nuo ryto aplink Utenos kultūros centrą išsidėsčiusiose scenose koncertavo įvairūs atlikėjai, o uteniškiai ir ne tik galėjo išmėginti savo jėgas maratone „Go, Utena, go“, buvo sveikinami miesto svečiai, veikė atrakcionai vaikams, virė prekyba mugėje. Sočiai prisivaišinę ir apsipirkę šventės dalyviai galėjo pasigėrėti įspūdingu erdviniu kinu „Taurapilio" kieme bei įspūdingais koncertais, kurie buvo dovanojami miestelėnams ir svečiams. Sekmadienį šventės renginiai persikėlė į Užpalius.

 • Utena šventė 757 metų gimtadienį

  Vienam didžiausiam metų renginiui – Utenos gimtadieniui – ruošiamasi iš anksto ir gana kruopščiai. Jau visą savaitę uteniškius kvietė įvairūs spalvingi renginiai, parodų, festivalių atidarymai, garbingi apdovanojimai, o šeštadienį tūkstančius miestelėnų ir atvykusių iš svetur subūrė šventinė programa. Utena griausmingai atšventė 757 metų gimtadienį, o miestas pasidabino ne tik šventinėmis spalvomis, bet ir dalyvių šypsenomis.

 • Restoranui „Kaukė“ – jau treji

  Restoranas „Kaukė" nuo pirmų dienų išsiskyrė maloniu ir šiltu aptarnavimu. Čia susiformavo nuolatinis klientų, valgančių dienos pietus, būrys, o rezervuoti salę banketui, furšetui ar gedulingiems pietums geriausia prieš mėnesį.
  Kokie ateities planai, pasakojo restorano vadovė Rasa Lucinavičienė, kuri išsiskiria neišsenkančia energija ir gera nuotaika.

 • Vaikų gimtadienis gamtoje – ką valgyti ir ko vengti?

  Nors gamta geru oru nelepina, noras savaitgalį bent trumpam ištrūkti į gamtą ar sodybą užmiestyje niekur nedingsta. Lauko žaidimai, kita aktyvi veikla ir maisto gaminimas ant laužo ypač vilioja vaikus, kurie dažnai pareiškia norą gamtoje švęsti ir svarbiausią dieną metuose – gimtadienį.Šventės organizavimas atvirame ore tėvams gali tapti tikru iššūkiu – sveiko maisto gaminimas ir transportavimas reikalauja kur kas daugiau pastangų nei staliuko kavinėje užsakymas. Vis dėlto, pasak sveikatai palankaus maisto technologės ir mitybos ekspertės Ramintos Bogušienės, tokia šventė vaikams padarys gerokai didesnį įspūdį, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į maisto, kurį skanaus mažieji, pasirinkimą.

 • Anykščiai miesto gimtadienį kviečia švęsti po gimtinės laja

  Anykščiai, pelnytai vienu lankomiausių šiandien laikomas miestas Lietuvoje, liepos 22–24 dienomis kartu kviečia švęsti 576-ąjį savo gimtadienį. Net tris dienas truksiančios šventės organizatoriai pažada, kad nuobodžiauti čia neteks ir išrankiausiam svečiui: VIII Pasaulio anykštėnų suvažiavimas, dešimtys kultūros ir sporto renginių, šventinė mugė, interaktyvios patyrimų erdvės. Visa tai ir daugiau – Anykščių miesto šventėje, kurios tema šiemet – „Po gimtinės laja“.

 • Restoranui „Kaukė“ – jau dveji metai

  Praėjęs sunkmetis padarė įtaką ir visuomeninio maitinimo įstaigų verslui – stipresnės picerijos išliko, o štai daug kavinių užsidarė. Įsivyravusį štilių viena pirmoji sudrumstė Rasa Lucinavičienė, atidarydama naują restoraną Utenoje. Nors apie „Kaukę" jau rašyta ne kartą, vis dėlto norisi paklausti, kur maitinimo verslo sėkmės paslaptis?

 • Rokiškyje – XV Baltų vienybės ir miesto gimtadienio šventė

  Rugsėjo 17 dieną Rokiškyje prasideda Baltų vienybės dienos ir Rokiškio gimtadienio šventės renginiai. Spalvingoje kelių dienų programoje organizatoriai žada daug įdomių tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtų renginių. Plačiau apie tai – programoje:

 • Išvažiuojamasis maitinimas Utenoje

  Šeimininkėms, organizuojančioms šventę namuose, dažnai kyla klausimų: kokie užkandžiai tiktų geriausiai, kokia mišrainė patiktų svečiams, kokį vyniotinį ar įdarytą žuvį paruošti?.. Apie šventėms ruošiamą maistą ir ar tikrai viską reikia gamintis namuose pasakojo restorano „Kaukė" vadovė ir maisto technologė Rasa Lucinavičienė.

 • Kitokie dienos pietūs restorane „Kaukė“

  Daugelis dirbančių uteniškių kiekvieną dieną svarsto, kur papietauti. Vieni važiuoja namo ir valgo iš vakaro paruoštus pietus, kiti pietauja darbe, treti valgo viešojo maitinimo įstaigose. Tačiau daugeliui pietaujant toje pačioje vietoje tas pats maistas pabosta, norisi naujovių.

 • Šventiniai tortai, naminiai koldūnai bei dienos pietūs išsinešti

  Restoranas ar kavinė pirmiausia asocijuojasi su jaukia aplinka ir puikiu maistu, kuris valgomas vietoje. Restoranas „Kaukė" išsiskiria tuo, kad vis daugiau kokybiškų patiekalų bei tortų siūloma išsinešti. Apie maistą išsinešti pasakojo restorano vadovė Rasa Lucinavičienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:261
Vakar apsilankė:7238
Šią savaitę apsilankė:39059
Šį mėnesį apsilankė:49873
Viso (nuo 2015-02-16):14317033
Šiuo metu naršo:
62
2020-08-08
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!