POILSIS NIDOJE
VerslasPOILSIS NIDOJE
2019 rugpjūčio 19, Pirmadienis 15:15

POILSIS NIDOJE

POILSIS NIDOJE

Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

Tiek garsiausius rašytojus įkvėpęs, tiek menininkams vertingų idėjų atseikėjęs, tiek ramybės oazę suteikęs poilsis Nidoje vertas didelio dėmesio. Čia – ir kvapą gniaužiantys saulėlydžiai, ir sielos atgaivą suteikiančios marios, jūra, ir viską gaubianti ramybė. Poilsis Nidoje idealus tiems, kurie ieško ramybės, tylos ar laiko atsipalaiduoti, ir tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienės rutinos bei atrasti ką nors įdomaus ir vertingo. Tie, kurie nusprendė išbandyti poilsį Nidoje, pažintį galėtų pradėti nuo jos apžvalgos.

Nida – kur pažvelgsi, visur turtas...
Ne tik Baltijos kurortuose, bet ir visoje Europoje sunku atrasti vietą, kurioje būtų išsibarstę ir susipynę tiek daug skirtingų, saulės lydimų spalvų: mėlyna ir balta, juoda ir balta, žalia ir mėlyna, raudona ir rusva...
Netikite? Skirkite Nidai savo rytą ir pamatysite, kaip tekanti saulė išpuošia gamtą įvairiaspalviais apdarais – gelsvai rausvais kopų šlaitais, melsvu rūku apjuostais miškais ir jūros krantais. Padovanokite Nidai savo vidudienį ir jums prieš akis atsivers baltos kauburėtos kopos, sodriai žalia miško augmenija ir spindintis jūros mėlynumas. O vakarėjant poilsis Nidoje padovanos romantiškiausių akimirkų – raudoniu nutviekstas smėlio kalvas ir pilkšvus marių tolius.
Jei vien gamtos grožio nepakanka, čia netruksite atrasti ir kitokių pramogų. Kad poilsis Nidoje būtų ne tik jaukus ir ramus, bet ir turiningas, susipažinkite su kuršių ir prūsų istoriją menančiu palikimu. Viskas, ką lankysite Nidoje, turi savo istoriją ar net visą legendą...
Apsilankę raudonų plytų neogotikinio stiliaus Nidos bažnyčioje žvilgtelėkite į šalia jos esančias etnografines kapines, kuriose yra išlikę mediniai antkapiniai paminklai (krikštai). Pasakojama, kad krikštas yra mitologinio pasaulio medžio, jungiančio visas Visatos dalis, įvaizdis. Atraskite jį.
Trokštantiems meno Nida irgi turi ką pasiūlyti – aplankykite garsųjį Tomo Mano namelį, stūksantį ant Uošvės kalno. Užsukite ir į Menininkų namus, kuriuose gyvena ir kuria juvelyrai, metalo ir gintaro meistrai, skulptoriai, tapytojai, grafikai. Susipažinkite su vėtrungių galerija, kurioje pristatoma vėtrungių atsiradimo istorija, jų raida ir iškalbingi pavyzdžiai. Nepraeikite ir pro Gintaro galeriją, kurioje galėsite pasigaminti laimę nešantį amuletą, pasigrožėti garsiojo Juodkrantės lobio dirbiniais ir išskirtine inkliuzų kolekcija.
Pavargote? Grįždami į savo jaukius apartamentus Bardų skverelyje prisėskite šalia Maestro Vytauto Kernagio. Čia vasaros vakarais renkasi norintys pasidalyti savo kūryba. Sakoma, kad Bardų skverelis – nepakeičiama vieta norintiems išgirsti ir būti išgirstiems.

Nidos apartamentai – kad poilsis Nidoje neturėtų sau lygių

Kad poilsis Nidoje būtų nepriekaištingas, jaukus ir malonus, gamtos dovanojamą grožį vertėtų papildyti ir tinkamo apgyvendinimo pasirinkimu. „Nidos Gaiva" siūlo ne tik įsimintinas, bet ir komfortiškas atostogas apgyvendinimo rūpesčius paliekant nuošalyje. Čia įrengti nedideli, bet kuklia prabanga dvelkiantys kambariai, širdžiai mieli apartamentai, jaukią ir šiltą namų atmosferą kurianti erdvė. Apsistoję puikioje vietoje – Nidos miesto centre – esančiuose apartamentuose greitai ir nesunkiai pasieksite visus žavius Nidos kampelius.

Tad vien žodžiais poilsį Nidoje apibūdinti sunku, o gal net ir neįmanoma... Čia reikia atvykti, pabūti, pajausti, išjausti, pagyventi. Ir tuomet tampa aišku, kad poilsis Nidoje garantuojamas bet kada, poilsis ir grožis čia lyderiauja visada.

https://www.nidos-gaiva.lt/

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1.jpg
 • Click to enlarge image 3.jpg
 • Click to enlarge image 4.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tyrimas: tautiečiai į atostogas leisis ir rudenį

  Nors kalendorinė vasara jau eina į pabaigą, lietuviai nėra linkę taip greitai nuvyti minčių apie ilgai lauktas atostogas. Šių metų liepa nelepino karšta saule, todėl nemaža dalis mūsų šalies gyventojų planuoja atsigriebti ir pasimėgauti poilsiu rugpjūčio pabaigoje ar pirmaisiais rudens mėnesiais. Visuomenės nuomonės tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimai“ atlikta apklausa atskleidė populiariausias lietuvių poilsinių kelionių kryptis, baigiantis karštajam sezonui.

 • Kristina Kraujūnaitė-Daineko: „Visada yra planas B“

  Jau antrą dešimtmetį Danijoje gyvenantys Kristina ir Aleksejus Daineko nuolat grįžta į gimtuosius namus. Nors, kaip patys sakė, Lietuvoje jiems nebuvo suteikta galimybė atsiskleisti ir pasiekti tokias aukštumas kaip užsienio šalyje, nuoskaudos jau praeityje – į tėvynę pora sugrįžta su naujais sumanymais, kuriuos yra pasiryžusi įgyvendinti, net jei tektų sulaužyti ietis.

 • Startavo protų susigrąžinimo programa

  13 tarptautinio lygio mokslininkų kitų metų pradžioje atvyks į Lietuvos universitetus ir mokslo institutus įgyvendinti pažangiausius mokslo projektus. Šiais metais pirmą kartą Švietimo ir mokslo ministerija pakvietė į Lietuvą atvykti aukšto lygio mokslininkus iš kitų šalių, taip pat ir iš Lietuvos išvykusius perspektyvius tyrėjus grįžti ir vykdyti aukšto lygio ir didelės svarbos mokslo projektus.

 • 5 būdai kaip sukurti vaikui įdomias ir turiningas atostogas

  Tėvams ir seneliams turbūt viena iš dažniausiai pasitaikančių varginančių situacijų, kuomet vaikas eina iš paskos ir kartoja, jog neturi ką veikti. Taip nutinka per kiekvienas atostogas ir savaitgalius. Jeigu tinkamo pasiūlymo negauna, mažasis pasičiumpa mobilųjį telefoną ar planšetę ir tyliai dingsta suaugusiems iš akiračio. Kaip sudominti vaiką aktyvia veikla?

 • Kopenhaga su taupiu biudžetu: įspūdžių užtenka visai šeimai

  Kopenhaga – vienas žaviausių Europos miestų. Autentikos, jaukumo ir netikėtų atradimų ieškantys lietuviai jį renkasi vis drąsiau. Mažas atstumas ir dažni, pigūs skrydžiai į Kopenhagą leidžia susiplanuoti turiningą savaitgalį ar ilgesnes atostogas. Didelis privalumas ir tai, kad šį miestą lengva pažinti neišlaidaujant.

 • Gaisrų ir žuvusių juose mažėja, bet daugėja gelbėjimo darbų

  Per devynis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 7 765 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų sumažėjo 6,4 proc. Gaisruose žuvo 69 žmonės (2016 m. – 72), iš jų 3 vaikai (3), o 128 gyventojai (141) patyrė traumų. Tai pats mažiausiais devynių mėnesių gaisrų ir juose žuvusių žmonių skaičius per pastaruosius dešimt metų.

 • Pajūryje aptikta mūsų gamtos retenybių

  Šie metai Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus Juodkrantės aplinkos tyrimų laboratorijos darbuotojams pirmiausia įsimins pajūryje aptiktomis mūsų gamtos retenybėmis.

 • Šiandien aktualu: kasmetinių atostogų apmokėjimas

  Kasmetinių atostogų laiku darbuotojui (taip pat valstybės tarnautojui ir žvalgybos pareigūnui, tarnaujančiam žvalgybos institucijoje pagal žvalgybos pareigūno tarnybos sutartį), paliekamas jo vidutinis darbo užmokestis, kuris apskaičiuojamas pagal Vyriausybės 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496 „Dėl Darbo kodekso įgyvendinimo" patvirtintą Darbuotojo, valstybės tarnautojo ir žvalgybos pareigūno vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo tvarkos aprašą. Pagal šį Aprašą skaičiuojamasis laikotarpis, iš kurio skaičiuojamas vidutinis darbo užmokestis, yra 3 paskutiniai kalendoriniai mėnesiai, einantys prieš tą mėnesį, už kurį (ar jo dalį) mokamas vidutinis darbo užmokestis.

 • Lietuvai prisiekė apie 150 šaulių

  Kovo 11-ąją prie Krašto apsaugos ministerijos, Generolo Jono Žemaičio-Vytauto paminklo pagausėjo Lietuvos šaulių sąjungos gretos – Lietuvai pasižadėjo ir prisiekė apie 150 jaunųjų šaulių ir šaulių iš Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės.

 • Unikalios atostogos

  Artėjant šventėms vis daugiau žmonių galvoja apie keliones. Vieni trokšta važiuoti pas artimuosius ar draugus, kitiems norisi saulės bei šilumos, todėl planuoja kalėdinius žaisliukus kabinti ant palmės, o ne skarotosios eglutės. Tačiau tokios kelionės, ypač prieš šventes, gali atsieiti tikrai brangiai, todėl labai palanku turėti atsidėjus šiek tiek pinigų. Jeigu šiuo metu neturite pakankamai santaupų neplanuotai kelionei, galite lengvai pasinaudoti greitaisiais kreditais internetu (latviškai jie vadinami ātrie kredīti internetā) ir palepinti save. Jeigu tikrai norite praplėsti savo akiratį, kodėl jums nenuvykus į nepaprastas ir kvapą gniaužiančias vietas, kurios niekada neišdils iš jūsų atminties.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:75
Vakar apsilankė:7728
Šią savaitę apsilankė:75
Šį mėnesį apsilankė:120542
Viso (nuo 2015-02-16):11338389
Šiuo metu naršo:
61
2019-10-14
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!