„Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“
Verslas„Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“
2018 kovo 19, Pirmadienis 08:23

„Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“

„Kino pavasario“ gurmanams – gardumynai iš „Telia“

Jau daugiau kaip 20 metų pavasaris Lietuvoje neateina be „Kino pavasario“ – didžiojo ekrano meno festivalio. Tačiau kokybiškas autorinis kinas dvi savaites bus rodomas ne tik 11 šalies miestų, bet ir „Telia“ televizijoje. Net septynias išskirtines šių metų „Kino pavasario“ juostas bus galima išsinuomoti ir pažiūrėti namuose jaukiai įsitaisius pirmoje eilėje prie savo televizoriaus. Dar neturite „Telia“ išmaniosios televizijos? Ne problema – ją galite net 30 dienų bandyti nemokamai.

Šį pavasarį „Telia“ televizijos žiūrovams atrinkti septyni tarptautiniuose festivaliuose pripažinti ir žiūrovų simpatijų sulaukę filmai, kuriuos festivalio metu bus galima už vieno bilieto kine kainą pažiūrėti ir namuose. „Snobo kino“ kūrėjas Rytis Zemkauskas sako, kad tai yra plačiai auditorijai ir įvairiems skoniams skirtos kino juostos.

Žemaičiuojanti švedė ir Beata
Bent du „Telia“ žiūrovams siūlomi „Kino pavasario“ filmai turi lietuviškų sąsajų. Pirmasis – tai lietuviškų šaknų turinčios garsios švedų hiphopo dainininkės, aktyvios kovotojos už žmogaus teises Silvanos istorija apie seksualinę tapatybę, politiką ir imigrantės patirtį. Šios kontroversiškos dokumentikos žiūrovai galės išgirsti, kaip Silvana žemaičiuoja.

Prieš žiūrint filmą „Maisto dievaitės“, kuriame išvysite ir Lietuvoje puikiai pažįstamą virtuvės šefę Beatą Nicholson, rekomenduojame pasirūpinti užkandžiais. Nes vien nuo vaizdų ekrane norėsite valgyti. Tačiau ne viskas virtuvėje yra tik skanu – filme garsios šefės ir gastronomijos žurnalistės aiškinasi, kas šiuolaikiniame pasaulyje neleidžia išgarsėti genialioms moterims šefėms.

„Tobulų melagių“ režisierius vėl stebins
„Telia" televizijos vaizdo įrašų nuomoje taip pat bus galima pažiūrėti ir režisieriaus Paolo Genovese detektyvinį filmą „Šventa vieta“. Filme vaidina puikiausių šiuolaikinės Italijos aktorių ansamblis – oficialiai gražiausia Italijos moterimi išrinkta Sabrina Ferilli ir garsus aktorius bei dainininkas Rocco Papaleo, – intriguoja R. Zemkauskas. – Beje, šis režisierius sukūrė „Tobulus melagius", o aš žinau, kad „Tobuli melagiai“ jums labai patiko.“

Be šių trijų juostų, dvi savaites „Telia“ televizijoje bus prieinami ir dar keturi išskirtiniai filmai ir jų pasakojamos žmogiškos istorijos – „120 dūžių per minutę", „Kandelarija“, „Ką žmonės pasakys“ ir „Madmuazelė Paradis".

Visi kino metų laikai
Tačiau kino pavasaris su „Telia“ tuo nesibaigia. „Telia“ televizijoje galima rinktis iš daugiau nei 70-ies ankstesnių „Kino pavasario" filmų, tarp kurių: „Šventasis", „Tobuli melagiai", „Amžinai stilingos“ ar „Tai tik pasaulio pabaiga“.

Tie, kam arčiau širdies spalvoti, veiksmo kupini, holivudinio kino tradicijos filmai, vaizdo įrašų nuomoje visada ras ką tik iš kino ekranų atėjusių filmų – „Lemtinga pagunda", „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“, „Motina!“, „Gerumo stebuklas" ir kitus. O balandžio mėnesį „Telia" televizijoje didelė staigmena laukia „Žvaigždžių karų" gerbėjų.

Daugiau nei 200 tūkst. klientų visoje Lietuvoje turinti „Telia" televizija siūlo ne tik filmų, serialų nuomą, bet ir per šimtą kanalų įvairiomis kalbomis, kurių didelė dalis yra rodomi HD raiška. Dviejų savaičių TV programos archyvas užtikrins, kad niekada nepraleisite sau patinkančios laidos – jas galima bet kada atsukti, prasukti ar žiūrėti nuo pradžių.

Jei neturite „Telia“ televizijos ir norite įsitikinti, kokias dideles galimybes ji suteikia, galite išbandyti ją 30 dienų visiškai nemokamai. Visą informaciją suteiksime Jums, jei užsuksite į artimiausią „Telia" saloną, interneto svetainėje Telia.lt arba nemokamu „Telia“ klientų numeriu 1817.

„Telia" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Mokslams pasiruošta: tokių rinkinių norės visi!

  Internetas vos pūškuoja, kol kompiuteris užsikrauna, spėji ir arbatos užsikaisti, o skilusį telefoną baisu glausti prie ausies. Gal dar pakentėtum, bet metas grįžti į mokyklą – referatai, kontroliniai ir namų darbai nelauks. Tik be panikos: „Telia“ taškosi tokiais pasiūlymais, kokių jau seniai nebuvo!

 • Amfiteatras po atviru dangumi suburs kino mylėtojus

  Ilgai lauktas nemokamų lauko seansų projektas „Kino karavanas“ atvažiuoja į Uteną. Liepos 25 dieną 22 val. uteniškiai kviečiami į vienintelį šią vasarą jiems skirtą seansą Vyžuonos parko amfiteatre.

 • Tai įvyko: „Telia“ išmaniąją TV nuo šiol gali žiūrėti visi

  „Telia“ išmaniosios televizijos paslaugų kainodara tapo dar patrauklesnė ir lengvai prisitaiko prie skirtingų poreikių. Be to, ją žiūrėti galima net atokiame vienkiemyje, kurio nepasiekia jokie laidai, mat ji veikia per sparčiausią Lietuvoje mobilųjį „Telia“ 4G LTE tinklą. Taigi nuo šiol „Telia“ išmanioji televizija yra geriausias TV sprendimas, kur begyventumėte.

 • Spartus internetas nugalėjo krepšinį

  Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančios Lietuvos gyventojai labiau nei mūsų krepšininkų pasiekimais pasaulyje didžiuojasi sparčiu interneto ryšiu, dėl kurio dalis apklaustų lietuvių atsisakytų greitojo maisto, alkoholio, saldumynų ar net dušo. Tačiau geroji žinia yra ta, kad dėl kokybiško „Telia“ interneto atsisakyti nereikia nieko – ir tai yra visos Lietuvos pergalė.

 • Interneto parduotuvės augimo formulė

  Visi sėkmingi verslai turi šį tą bendro. Tai – drąsus sprendimas, išskirtinė idėja. Interneto prekyboje išskirtinumas yra tiesiog būtina sąlyga, tačiau ji yra tik viena iš augimo formulės sudedamųjų dalių.

 • Laidinis telefonas virsta šviesolaidiniu internetu

  Didžiausia šalies telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalyse savo tinkle pradėjo diegti įrangą, kuri žmonėms leis net ir variniais laidais naudotis šviesolaidinio interneto spartai prilygstančiu ryšiu. „Super VDSL“ vadinama technologija suteikia galimybę varinėmis linijomis pasiekti iki 250 Mb/s spartą.

 • Kuo skiriasi telefonas nuo karvės, arba kodėl kartu yra geriau nei atskirai?

  Ūkiškai galvojantys žmonės žino: turint karvę, geriausia turėti ir savo pievą, ir savo tvartą. Tas pats galioja ir telefono, interneto ar televizijos paslaugoms – turėti paslaugas kartu apsimoka labiau, nei perkant jas iš skirtingų tiekėjų. Tam ir buvo sukurtas „Telia One“ – praktiškas ir populiarus telekomunikacijų bendrovės „Telia“ sprendimas esamiems ir naujiems klientams visoje Lietuvoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13715
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53941
Šį mėnesį apsilankė:122151
Viso (nuo 2015-02-16):13196316
Šiuo metu naršo:
158
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!