Šventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur
VerslasŠventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur
2017 gruodžio 29, Penktadienis 09:06

Šventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur

Šventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur

Gruodis daugeliui siejasi ne tik su didžiausių šeimos švenčių laukimu, užbaigiamais darbais, bet ir išlaidomis dovanoms. Nepaisant to, šie metai gali būti išlydėti kitaip, neištuštėjusiomis piniginėmis – dabar „Tele2“ salonuose bei internetinėje parduotuvėje nešiojamus kompiuterius, planšetes ir žaidimų konsoles galima įsigyti itin geromis sąlygomis.

„Norėjome, kad per šias šventes mūsų klientai galėtų daugiau laiko skirti laikui su šeima ar kitoms malonioms smulkmenoms, o ne rūpesčiams dėl pirkinių ir ypač – išlaidų. Todėl kruopščiai paruošėme geriausius pasiūlymus dovanoms įsigyti“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

Geriausia dovana – kompiuteris
Artimuosius ketinantys nustebinti nauju nešiojamu kompiuteriu, šiuo metu gali rinktis iš daugybės kalėdinių pasiūlymų. Vienas jų – „Lenovo V110-15AP": sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 115 Eur pradinę įmoką, jis kainuos vos 11Eur/mėn. (kaina be sutarties – 449 Eur).

Pageidaujantiems sutaupyti dar daugiau, siūlomas „Lenovo Yoga 520“. Šis lankstusis kompiuteris, pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 175 Eur pradinę įmoką, tekainuos 20 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 799 Eur).

Svajojantys apie stilinguosius „Apple“, gali rinktis lengvąjį „Apple MacBook Air“, kuris sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 298 Eur pradinę įmoką kainuos tik 28 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 1129 Eur).

Jei vien tik kompiuterio maža – rinktis galima ir iš dvigubų pasiūlymų. Pavyzdžiui, įsigijus nešiojamąjį kompiuterį „Lenovo Y520", „Lenovo Y" žaidimų ausinės su mikrofonu, kurių vertė yra 63,99 Eur – kainuos vos 1 ct! Pasiūlymas galioja mokant visą sumą iš karto (999 Eur) arba su bet kuriuo namų interneto planu: pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 279 Eur įmoką, kompiuteris mėnesiui kainuos vos 30 Eur.

Už 1 ct šiuo metu galima gauti ir išorinį – net 1 TB talpos – kietąjį diską, kurio vertė yra 77,99 Eur. Šis pasiūlymas galioja įsigyjant kompiuterį „ASUS X541UA" ir mokant visą sumą iš karto (655 Eur) arba pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo interneto namams planu. Tokiu atveju, pradinė įmoka bus 199 Eur, o kompiuteris kainuos tik 19 Eur/mėn.

Patogiam knygų skaitymui ir naršymui – planšetė
Besižvalgantys planšečių gali rinktis iš itin viliojančių „Lenovo" ir „Apple" pasiūlymų. Pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 99 Eur įmoką, planšetė „Yoga Book YB1-X90L" tekainuos 19 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 629 Eur). Su tokios pat trukmės sutartimi, tik sumokėjus 183 Eur pradinę įmoką, „Apple iPad 9.7" kainuos vos 16 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 649 Eur).

„Planšetės, kaip ir telefonai, lengvai pritaikomi mokantis, dirbant, keliaujant ar tiesiog naršant internete. Pastebime, kad vis daugiau klientų renkasi jas skaitymui – įsidiegus specialias programėles, planšetės gali būti naudojamos kaip knygų skaityklės“, – sako V. Burnickienė.

Žaidimų aistruoliams – „Xbox"
Žaidimų gerbėjams šiais metais taip pat bus ką padėti po eglute. Pavyzdžiui, pažangiausias „Xbox“ žaidimų kompiuteris „Xbox One S", kuriame iš karto yra įdiegtas ir populiarusis žaidimas „Minecraft", sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 49 Eur pradinę įmoką, tekainuos 10 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 299 Eur).

Jei žaidėjus labiausiai domina futbolas, jie turėtų itin nudžiugti išpakavę konsolę „PlayStation 4 SLIM" su žaidimu FIFA 2018. Tokia dovana, pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 127 pradinę įmoką, kainuos tik 13 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 479,99 Eur).

Dovanos namams – internetas
Pasirodo, kad Kalėdos gali trukti net pusmetį! Įsigijus nurodytus kompiuterius, planšetes ar „XBOX" žaidimų konsolę su namų interneto planu ir mokant jų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį – 6 mėnesius už internetą nereikės mokėti nė cento! Ši akcija galioja namų internetą užsisakius internetu, o visų pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – riboti.

Daugiau akcijų ir pasiūlymų rasite „Tele2“ svetainėje www.tele2.lt/kaledos.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nauji „Tele2“ pasiūlymai: neriboti duomenys, internetas namams ir nuolaidos telefonams

  Vasarą norisi savęs neriboti ir naudotis internetu tiek, kiek reikia, ten, kur tik bebūtum. Neribotą mobilųjį internetą, „Laisvą internetą" ir „iPhone" išmaniuosius šiuo metu galima įsigyti itin patraukliomis kainomis. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys

  Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių – didžiosios šalies įmonės pagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.

 • Vasariškos „Tele2“ nuolaidos – telefonai iki 40 proc. pigiau

  Vasarai persiritus į antrąją pusę, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo ja dar pasidžiaugti ir pasinaudoti įspūdingomis nuolaidomis išmaniesiems. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • Ar jau turite naują SIM mobiliajam parašui?

  Liepos 1 dieną Europos Sąjungoje, taip pat ir Lietuvoje, įsigalios atnaujinti pasirašymo elektroninėje erdvėje reikalavimai. Tam, kad paslauga būtų galima naudotis be trikdžių, mobiliojo parašo naudotojai jau dabar raginami nedelsti ir pasikeisti SIM korteles naujomis.

 • „Tele2“ paslaugos keliaujantiems ir vėl pigs

  Technologijų lyderė „Tele2“ dar labiau mažina paslaugų kainas keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Lygiai prieš metus, įsigaliojus Europos Sąjungos reglamentui, operatoriaus klientai jau mokėjo iki 20 kartų pigiau – todėl, kaip rodo statistika, naršė keliolika kartų daugiau.

 • Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

  Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalytis atostogų nuotraukomis. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.

 • „Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

  Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose telefonuose.

 • Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

  Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.

 • „Tele2“ skelbia: daugiau duomenų ir nuolaidos telefonams, pakeičiantiems fotoaparatus

  Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

 • „Tele2“ nuolaidų pavasaris: išmanieji nuo 3,25 Eur per mėnesį

  Bundančio pavasario proga technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.
  „Pavasaris visuomet įkvepia atsinaujinti ir pažadina norą keistis. Nusprendusiems pakeisti telefoną – verta suskubti ir pasinaudoti „Tele2“ siūlomomis itin patraukliomis sąlygomis“, – sakė „Tele2“ prekybos vadovė Vaida Burnickienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:456
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:13759
Šį mėnesį apsilankė:75566
Viso (nuo 2015-02-16):14342726
Šiuo metu naršo:
35
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!