Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės
VerslasGražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės
2017 gruodžio 18, Pirmadienis 13:39

Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės
 • Jurgita JAROŠEVIČIŪTĖ
 • 17 foto

Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

„Nuo kitų prekybos centrų mes skiriamės tuo, kad kitos užsienio ar lietuviško kapitalo įmonės čia dirba, gauna pajamas, bet uždirbtus pinigus nebūtinai investuoja Utenoje. O mes, būdami vietiniai, savo pelną investuojame tik į savo kraštą, gerindami infrastruktūrą bei tenkindami pirkėjų poreikius", – sakė „Utenos prekybos" valdybos pirmininkas Robertas Miliauskas ir pridūrė, kad šiemet visoms investicijoms išleido nemažą 2,5 mln. eurų sumą. Be naudos iš atsinaujinusių parduotuvių klientams, R. Miliauskas pabrėžė ir tai, kad visos investicijos kuria naujas darbo vietas, nes renovavus parduotuves bei padidinus prekybos salės plotą paprastai tenka gausinti ir pardavėjų gretas.

Liepos mėnesį duris atidaręs naujas 3 000 kv. m baldų centras siūlo pirkėjams daugiausia lietuvių gamintojų produkciją, nors yra šiek tiek ir kitų šalių gaminių. Čia uteniškiai gali įsigyti pagrindinių Lietuvos rinkos gamintojų – „Magrės baldų", „Grafų baldų", „Gintaro baldų", „Plungės baldų" baldus. O patogiausia yra tai, kad norint išsirinkti sau patinkantį baldą nebereikia kaip anksčiau blaškytis po visą miestą, nes viską galima rasti po vienu stogu.
Nemažai pasikeitimų į gerąją pusę vyksta ir Utenos rajono kaimuose ir miesteliuose. Praėjusių metų pabaigoje buvo pabaigta Kuktiškių miestelio parduotuvės rekonstrukcija. Čia pastatytas priestatas, todėl padidėjo prekybos salės plotas, įsigyta nauja įranga, šiuolaikiškos šaldymo vitrinos. Padidėjus parduotuvės plotui, be abejo, pagausėjo ir prekių pasirinkimas, siūloma daugiau ir įvairesnių gaminių. R. Miliauskas teigė, kad po renovacijos prekių apyvarta padidėjo 130 procentų, kas įrodo, kad žmonės vis dažniau mieliau apsiperka čia, nei važiuoja į miestą. Miestelyje sutiktas čia gyvenantis Raimondas džiaugėsi, kad atsinaujinus parduotuvei galima nusipirkti šviežių daržovių ir vaisių, mėsos gaminių, taip pat galima rasti kačių maisto, kas labai aktualu jo šeimai, laikančiai augintinį. Taip pat kuktiškietis neslėpė pasitenkinimo erdvesne sale ir išgražėjusia parduotuve bei gyrė paslaugias pardavėjas.
Prieš Jonines atnaujinta „Utenos prekybos" parduotuvė buvo atidaryta Utenos rajono pakraštyje įsikūrusiuose Kirdeikiuose, galima sakyti toliausiai nutolusiuose nuo rajono centro. Būtent todėl vietos žmonėms ir atvykstantiems į savo sodybas ilsėtis sostinės ar kitų miestų gyventojams ypač aktualus gausus prekių asortimentas ir švieži produktai, nes ne kiekvienas turi galimybę nuvykti apsipirkti į Uteną ar kitą miestą, o poilsiautojai anksčiau ypač pasigesdavo gausesnio pasirinkimo geresnės kokybės prekių. Po renovacijos, R. Miliausko teigimu, taip pat padidėjo parduotuvės salės plotas, buvo atnaujinti technologiniai įrengimai, padidintas prekių pasirinkimas. Kirdeikiuose gyvenanti Jolanta atviravo, kad labai patenkinta po renovacijos atnaujinta parduotuve ir tuo, kad nuolat gali įsigyti šviežių produktų, kulinarijos gaminių. Moteris tikino, kad dabar atkrenta būtinybė važiuoti produktų į Uteną, po parduotuvės atnaujinimo viską, ko reikia šeimos valgiaraščiui, ji randa Kirdeikių parduotuvėje.
Šių metų lapkričio mėnesio pradžioje po renovacijos duris atvėrė Pakalnių parduotuvė, anot „Utenos prekybos" valdybos pirmininko, ji dabar visiškai atitinka šiuolaikiško prekybos objekto reikalavimus. Čia taip pat buvo išplėsta prekybos salė, atnaujinta prekybos įranga, padidintas prekių asortimentas, įrengtos stebėjimo kameros. Parduotuvė dabar atrodo patraukliai: jauku, šviesu, erdvu bei patogu.
Nepamirštamos parduotuvės ir Utenos mieste. Kaip atskleidė pašnekovas, „Rašės" bei „Vyturių" parduotuvėse šiais metais buvo atnaujinta technologinė įranga, pakeistos vitrinos, žemos temperatūros šaldytuvai, kurie nuo šiol padeda taupyti elektros energiją ir tausoti gamtą. „Vyturių" parduotuvėje įrengti nauji kasos stalai bei kasos aparatai, todėl pardavėjos pirkėjus dabar gali aptarnauti kur kas greičiau, o pirkėjai kasos ekranuose mato daugiau informacijos. Artimiausiu metu nauji kasos stalai ir aparatai bus įrengti ir „Rašės" parduotuvėje.
Pernai „Utenos prekyba" įkūrė kulinarinį cechą, kuris šiemet buvo paleistas visu pajėgumu ir tiekia kokybiškus vietoje gamintus vyniotinius ar šviežią mėsą Utenos rajone esančioms ir šiam prekybos tinklui priklausančioms parduotuvėms. Ši produkcija, pasak valdybos pirmininko, turi didelę paklausą, nes pasižymi išskirtiniu skoniu, primenančiu namie gamintus vyniotinius ir kitus gaminius, tokius, kokius anksčiau gamindavo mūsų tėvai ar seneliai.
R. Miliauskas prasitarė, kad artimiausiuose planuose – „Rašės" parduotuvės apšvietimo instaliacijos keitimas, nes prieš šešiolika metų statant pastatą įrengtos lempos nebeatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Utenos rajono kaimų ir miestelių parduotuvių ir toliau laukia permainos, nes vieną po kitos įmonė žada jas renovuoti. Artimiausiuose planuose – Saldutiškio parduotuvės atnaujinimas.
Be to, planuojama ir Utenos miesto turgavietės rekonstrukcija. Utenoje pastaruoju metu išdygo nemažai įvairaus kapitalo prekybos centrų, tad smulkiesiems prekybininkams dar labiau padidėjo konkurencija. „Siekdami palaikyti savus smulkiuosius prekybininkus, vietoje neišvaizdžių ir nublukusių palapinių, aptrauktų suplyšusiu polietilenu ir nedarančių garbės mūsų įmonei bei visai Utenai, planuojame įrengti stacionarias prekybos vietas, kurios pagerins turgavietės įvaizdį ir sudarys geresnes sąlygas tiek smulkiesiems prekybininkams, tiek pirkėjams, kurių atvažiuoja ne tik iš mūsų, bet ir iš aplinkinių rajonų, taip pat ir iš Latvijos", – sakė R. Miliauskas.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

  Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

 • Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

  Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

 • „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

  Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

 • „Utenos prekyba“ palaiko savus

  Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3112
Vakar apsilankė:7200
Šią savaitę apsilankė:3112
Šį mėnesį apsilankė:248206
Viso (nuo 2015-02-16):12298556
Šiuo metu naršo:
177
2020-01-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!