Uteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!
VerslasUteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!
2017 lapkričio 08, Trečiadienis 09:54

Uteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

Uteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

Jau lapkričio 11 dieną PPC „Babilonas“, Panevėžyje, praūš visų pamėgtas vienos dienos kasmetinis išpardavimas. Artėja šv. Kalėdos, jaukiausias laikotarpis metuose, kai prie stalo susės visi artimieji, kai kiekvienam jų galėsime skirti savo šypseną, šilumą bei dovanas. Lapkričio 11 dienos išpardavimas – puiki proga iš anksto pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ir išvengti paskutinės minutės stumdymosi prieš pat šventes. Kad pirkėjams nereikėtų sukti galvos ir rinktis tarp šimtų skirtingų nuolaidų, „Babilone“ vyks totalinis išpardavimas, kur visose parduotuvėse bus taikomos nuo 20 % nuolaidos!

Visų pamėgtas kasmetinis išpardavimas vyks tik vieną dieną. O klientus PPC „Babilonas“ pasitiks atsinaujinęs – klientų mylimos „Žana“, „Gerduva" ir „Martina“ sveikins persikėlusios į naujas patalpas ir lauks su dar didesniu ir platesniu asortimentu. Beje, „Babilone“ taip pat atsidarys nauja sporto prekių išparduotuvė „Sport1 Outlet“!

Ieškantiems išskirtinių, dizainerių rūbų neeilines nuolaidas pasiūlys „ADDA“ stiliaus namai, kurie taikys 20–50 % nuolaidas visoms prekėms. 30 % nuolaidas visoms prekėms (išskyrus „Mustang“) pasiūlys „Džinsų centras“, o visai šeimai drabužius siūlantis „Trikotažas LT“ taikys 20–50 % nuolaidas visoms prekėms.

Sportuojantys turėtų aplankyti „Hiatus Outlet“, nes ten visoms prekėms bus taikoma 30 % nuolaida, o „Hummel“ pasiūlys net 20–50 % nuolaidas visoms prekėms.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į „Sports Direct" ir „Puma“, kurie pasiūlys 20 % nuolaidą viskam (išskyrus striukėms).

Vaikų prekių parduotuvėje „Baby City“ bus taikoma 20 % nuolaida viskam, o „Kiki-Riki“, be 20 % nuolaidos, dar pasiūlys iki 50 % nuolaidą pažymėtoms prekėms.
20–40 % nuolaidas visoms prekėms taikys „Bag City“. Knygų mylėtojams „Vaga“ pasiūlys 20 % nuolaidą visoms knygoms, išskyrus mokomąją literatūrą ir akcinius pasiūlymus.

Visai „Vivi“ kosmetikai bus taikoma net 40 % nuolaida, o apsipirkusius pradžiugins išskirtinėmis dovanėlėmis. Grožio prekių parduotuvė „Vitrina PRO" siūlys 20–50 % nuolaidas visoms prekėms, o atsinaujinusios namų apyvokos prekių, kosmetikos parduotuvės pasitiks savo klientus su puikiomis nuolaidomis: „Žana" siūlys nuolaidas nuo 25 %, „Martina" 20 %, o „Gerduva" 30 % visoms prekėms, nedalyvaujančioms kitose akcijose.

Planuojantys atsinaujinti būstą ir įsigyti naujų baldų turėtų užsukti į „Baldų šalį", kur visi pardavėjai siūlys puikias nuo 20 % nuolaidas. O norintiems įsigyti buitinės technikos ar elektronikos „Topo centras" taikys iki 30 % nuolaidas pažymėtoms prekėms. Negana to, dar viena puiki proga atsinaujinti namus – interjero detalių, rėmelių ekspertai „Savex Galerija" pirkėjams pasiūlys 25 % nuolaidas visoms nenukainotoms prekėms ir rėminimo paslaugoms.

Smaližius kvies „Rūta", kuri taikys 20 % nuolaidas pažymėtoms prekėms, o panevėžiečių mylima kulinarijos, konditerijos parduotuvė „Vasaris" visus lepins 20 % nuolaida visoms prekėms.

Apsipirkus, norintys pailsėti, užkąsti gali užsukti į prekybos centre „Babilonas" įsikūrusius restoranus ir kavines, kur taip pat bus specialių nuolaidų ir akcijų. „Forto Dvaras" taikys 20 % nuolaidą didžkukuliams, „Čili Pica" – 50 % visoms picoms, o „Hesburger" mėsainio kompleksas kainuos vos 2,75 Eur. Visų mylimas, draugiškasis „Maestro Coffee" siūlys 20 % nuolaidą visoms prekėms!

Taip pat PPC „Babilone" vyksta „Pirk ir pramogauk" žaidimas, kur perkantys už 30 eurų ir daugiau gali laimėti įvairius pramoginius prizus: kuponą vakarienei, bilietus į „Forum Cinemas" kino filmą ar į teatrą. Visa informacija PPC „Babilonas" tinklapyje ar mūsų informacijos centre.

Totalinis išpardavimas PPC „Babilonas" vyks tik lapkričio 11 dieną, tad skubėkite pasinaudoti puikia proga pasiruošti Kalėdoms, palepinti save, atsinaujinti namus ar pradžiuginti draugus, artimuosius! Viską, ko reikia, rasite atsinaujinančiame PPC „Babilonas"! Daugiau informacijos – www.pcbabilonas.lt.

PPC „Babilonas“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!

  Laikas pasirūpinti patogia sporto ir laisvalaikio apranga – ypatingos nuolaidos bei pasiūlymai tik šį savaitgalį, gegužės 11–12 dienomis, „Babilone“!

 • Ilgai laukta „Babilono“ išpardavimų diena – jau lapkričio 10 dieną!

  Tik vieną dieną – lapkričio 10-ą – „Babilono“ parduotuvėse ir kavinėse pirkėjų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos! Tai puiki proga ne tik atsinaujinti garderobą, pasiruošti šaltajam sezonui, bet ir pradėti ruoštis gražiausioms metų šventėms.

 • Visų pamėgtas ir tradiciniu tapęs sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas – vėl „Babilone“!

  Spalio 13–14 dienomis „Babilone“ vyks sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas. Sportas ir aktyvus laisvalaikis padeda palaikyti gerą fizinę formą, pakelia nuotaiką ir nuskaidrina ilgus rudens vakarus. Kad sportuoti būtų dar lengviau ir smagiau, kad rudeninis lietus negąsdintų – patogi apranga tiesiog būtina! Spalio 13–14 d. kviečiame pasinaudoti ypatingomis ir tik šį savaitgalį galiojančiomis nuolaidomis sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse „Babilone“!

 • „Babilone“ tradiciškai vyks pirkėjų itin pamėgta išpardavimų diena

  Sutikite naują Lietuvos šimtmetį atsinaujinę! Jau vasario 10 dieną Panevėžio prekybos centras „Babilonas“ ruošia išskirtinę išpardavimų dieną.

 • Į Panevėžį atkeliauja švelniausios pasaulyje panteros

  Argi neįspūdingai atrodo prabangiai gyvenančių turtuolių namuose riaumojantis tigras ar paslaptingai šuoliuojanti pantera? Tokiems augintiniams reikia ne tik pinigų, bet ir daug drąsos. Tačiau panašų gyvūną namuose galima laikyti ir be jokios baimės. Bombėjai – katės, primenančios juodas panteras, tik yra gerokai mažesnės ir daug meilesnės. Šios mielos plėšrūnės pasirodys nebe pirmą kartą rengiamoje kačių parodoje Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“.

  Nė lašo agresijos
  „Bombėjaus veislė yra gana jauna. Ją 1953 m. išvedė amerikiečiai, norėdami namuose turėti gracingą kaip juoda pantera katiną. Skirtingai nei laukiniai žvėrys, šios veislės katės neturi nė lašelio agresijos“, – pasakojo vilnietė Ana Šiūkštienė, dabar auginanti net penkias minėtos rūšies juodukes. Savo katytes nuo patinų ji laiko atskiruose būstuose. Todėl šių augintinių meilės užtenka visai pašnekovės šeimynai.

  „Mano katės niekada nesikandžioja, nesidrasko, nekerštauja sugadindamos šeimininko batus. Tačiau joms labai reikia meilės ir dėmesio. Šios mažylės nemėgsta visą dieną miegoti ant lovos, jos kas kartą prie durų pasitinka savo augintoją murkdamos ir glaustydamosi“, – sakė Ana. Mažosios panteros, kai yra alkanos ar nuobodžiauja, vengia garsiau sumiaukti. Jos tinka net alergiškiems šeimininkams, mat katės neturi poplaukio ir nesišeria.

  Jų nereikia dažnai maudyti, nes kačių kailiukas labai blizga. Bet labiausiai visus sužavi auksu švytinčios bombėjų akys.

  Dėl gana didelės kainos ši veislė vis dar labai reta Lietuvoje. Bombėjus mūsų šalyje laiko tik du veislynai. Vienas jų – pačios A. Šiukštienės prieš dvejus metus įkurtas „Bom Galaxy“.

  Pasak veislyno savininkės, bombėjų niekas neaugina nei Latvijoje, nei Lenkijoje. Pirmą savo katytę kalbinta lietuvė įsigijo Baltarusijoje. Daugiau šios veislės atstovų laiko kanadiečiai, australai, ispanai, ypač jas myli prancūzai.

  Amerikiečių išsaugotos katės
  Kad nereikėtų važiuoti į šias šalis norint pažiūrėti mažųjų panteros giminaičių, lietuviai jas gali pamatyti gruodžio 2–3 dienomis Panevėžio prekybos centre „Babilonas“. Čia ruošiama populiariausių ir rečiausių Lietuvoje murklių paroda.

  „Renginys žiūrovams suteiks galimybę pasinerti į paslaptingą kačių pasaulį. Iš įvairių pasaulio kraštų kilusias kates lankytojai pamatys vienoje vietoje, artimiau susipažins su veislėmis, galės pabendrauti su kačių šeimininkais ir sužinoti įdomybių apie šių gyvūnų charakterio savybes, auginimo sąlygas ir priežiūrą“, – pasakojo renginio organizatoriai.

  Be bombėjaus katinų, parodoje išskirtinio dėmesio lauks šiuo metu vis dar labai retai Lietuvoje auginamos Turkų angoros bei mažiausios pasaulyje Singapūro veislės švelniakailės. Pastaroji rūšis kažkada buvo naikinama kaip parazitinė. Neįtikėtinai mažos katytės įlįsdavo į singapūriečių namų lietvamzdžius ir pridarydavo žalos. Tačiau amerikiečių išgelbėta pora nelaimėlių sugebėjo atkurti šią veislę.

  JAV gyvūnų mylėtojų išsaugota ir reta Turkų angoros kačių veislė. Tai – viena seniausių ilgaplaukių kačių veislių, paplitusi Turkijoje. Tačiau šioje šalyje per ilgus metus minėti gyvūnai maišėsi su kitomis rūšimis ir išnyko. Paskutinius tokius katinus Ankaros zoologijos sode suradę amerikiečiai pasistengė, kad jų giminė taip lengvai nenutrūktų.

  Kačių ringai ir šou
  „Babilone“ vyksiančioje parodoje žiūrovus taip pat žavės Bengalijos katės, škotų nulėpausiai, Kurilų bobteilai, Meino meškėnai, rusų mėlynieji, britų ilgaplaukės ir trumpaplaukės katės, Somalio, Sibiro katės, Burmos, sfinksai, devonreksai, Kornvalio reksai, orientalai, siamai ir kitų veislių atstovai.

  Parodos metu bus galima stebėti suaugusių kačių bei kačiukų ringus. Vyks kačių, kilusių iš šiaurinių ir pietinių platumų, šou. Parodos ekspertai iš Belgijos, Italijos ir Baltarusijos rinks gražiausią parodos katę.

  Žiūrovams renginys nemokamas.

  „Babilono“ inf.

 • Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

  Vasaros vidurys ne tik atostogų ar išvykų prie jūros metas, bet ir laikas didžiajam sezono išpardavimui. Norintys įsigyti stilingų drabužių, avalynės ar reikiamų buities prekių puikiai žino, kad vidurvasaris yra pats tinkamiausias visiems pirkiniams. Panevėžiečiams bei visos Aukštaitijos gyventojams verta nepraleisti vieno didžiausių sezono išpardavimų, kuris vyks jau liepos 14-16 dienomis.

 • Panevėžyje išskirtinis nuolaidų savaitgalis: puiki proga pasiruošti vasaros sezonui

  Nenumaldomai artėja vasaros sezonas, kai vis daugiau laiko praleisime gryname ore aktyviai leisdami laisvalaikį. Žinoma, šiems malonumams reikėtų pasiruošti. Norintiems vasarą sutikti stilingai ir puikiai nusiteikus vėlyvas pavasaris tampa idealiu laiku apsirūpinti naujais laisvalaikio ir sporto drabužiais už viliojančią kainą.

 • Savaitgalio pramogos Panevėžyje: nepraleiskite įspūdingos triušių parodos

  Šiais laikais dažnas vaikas yra matęs tik tradicinį baltą arba pilką triušį. Bet ar žinojote, kad šių gyvūnėlių veislių yra šimtai? Dideli, maži ir visi labai mieli. Su tokiais triušiais galėsite susipažinti ir Jūs. Pačias įspūdingiausias ir įdomiausias šių gyvūnų veisles galėsite išvysti jau balandžio 8–9 d. Panevėžio prekybos centre „Babilonas" vyksiančioje triušių parodoje.

 • Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

  Kol įvairiose parduotuvėse siaučia sezono išpardavimai, dažnas gali pasimesti, ką ir kada pirkti, mat prekių ir nuolaidų – gausybė. Negana to, verta nepamiršti, kad nenumaldomai artėja Valentino diena, kai paskutinę minutę tenka sukti galvą, ką nupirkti savo mylimam žmogui. To galima išvengti. Panevėžiečiams, miesto svečiams ir visos Aukštaitijos pirkėjams verta nepraleisti vieno didžiausių išpardavimų, kuris vyks jau vasario 11 d.

 • Tarptautinėje kačių parodoje „Babilone“ – galimybė pažinti retas veisles

  Gruodžio 10–11 dienomis Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas" pirmą kartą vyks Lietuvos gyvūnų augintojų centro (LGAC) organizuojama tarptautinė kačių paroda. Renginyje lankytojai turės išskirtinę galimybę susipažinti tiek su gražiausiomis ir populiariausiomis Lietuvoje, tiek su retomis kačių veislėmis. Parodos metu bus rengiami ir suaugusių kačių bei kačiukų šou, vyks gražiausių kačių rinkimai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1470
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:25474
Šį mėnesį apsilankė:113885
Viso (nuo 2015-02-16):14137877
Šiuo metu naršo:
78
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!