Kroso varžyboms pasibaigus

Praėjusią savaitę Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija-2016″.

Mokinių kroso varžybose 5–6 klasių grupėje pirmas vietas iškovojo Nerija Matelytė (Rapolo Šaltenio progimnazija) ir Karolis Šutinys (Krašuonos progimnazija), o 7–8 klasių grupėje Sandra Pervenytė (Rapolo Šaltenio progimnazija) ir Deividas Dijokas (Krašuonos progimnazija). 9–10 klasių grupėje nepralenkiami buvo Dauniškio gimnazijos sportininkai – Laura Pervenytė ir Modestas Katinas. 11–12 klasių grupėje taip pat nugalėjo Dauniškio gimnazijos sportininkai – Deimantė Katinaitė ir Evaldas Žalnierius.
Komandinėje įskaitoje progimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazija, antrąją – Aukštakalnio progimnazija, trečiąją – Rapolo Šaltenio progimnazija. Gimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo Dauniškio gimnazija, antrąją – Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, trečiąją – „Saulės” gimnazija.
Atvirose lengvosios atletikos kroso varžybose ,,Aukštaitija-2016″ mergaičių 5-6 klasių grupėje I vietą iškovojo Nerija Matelytė (Utena), II vietą – Gerda Kirkytė (Kupiškio KKSC), III vietą – Vestina Aleknaitė (Kupiškio KKSC). Berniukų grupėje visas prizines vietas užėmė uteniškiai Karolis Šutinys, Vakaris Žukauskas, Vismantas Umbrasas. 7-8 klasių grupėje I vieta atiteko Viktorijai Karklelytei (Švenčionys), II vieta – Sandrai Pervenytei (Utena), III vieta – Faustai Rutkauskaitei (Utena). Berniukų grupėje: I vieta – Justui Sažinui (Švenčionys), II vieta – Alanui Šablickui (Kupiškio KKSC), III – Deividui Dijokui (Utena). 9–10 klasių merginų grupėje: I vieta – Laurai Pervenytei (Utena), II vieta – Gintarei Martinkėnaitei (Švenčionys), III vieta – Monikai Černiauskaitei (Utena). Vaikinų grupėje: I vieta – Modestui Katinui (Utena), II vieta – Mažvydui Bivainiui (Utena), III vieta – Deividui Draginui (Kupiškio KKSC). 11–12 klasių merginų grupėje visas prizines vietas užėmė uteniškės: Deimantė Katinaitė (I vieta), Marija Šyvytė (II), Martyna Biliūnaitė (III). Vaikinų grupėje taip pat visas prizines vietas užėmė uteniškiai: Evaldas Žalnierius (I vieta), Martynas Stundžia (II vieta), Domantas Trinkūnas (III vieta).