SportasUteniškiai dalyvavo rankinio turnyre Vienoje
2016 rugsėjo 13, Antradienis 09:12

Uteniškiai dalyvavo rankinio turnyre Vienoje

Rugsėjo 1–4 dienomis Austrijos sostinėje Vienoje vyko tradicinis 24-asis tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz" taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 8 valstybių. Tarp dalyvių – 37 merginų ir 41 vaikino komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos į tris amžiaus grupes.

Utenos daugiafunkcio sporto centro (DSC) auklėtiniai dalyvavo 1998 m. gimusių vaikinų amžiaus grupėje (treneris Gediminas Paukštė) – rankinio turnyre jie iškovojo trečiąją vietą. Varžybų organizatoriai komandai, iškovojusiai prizinę vietą, įteikė taurę ir diplomą. „Šių varžybų metu įgijome daug naudingos patirties. Dalyvavimas tarptautiniame rankinio turnyre yra geras pasiruošimas prieš Lietuvos rankinio čempionato varžybas", – teigė Utenos DSC rankinio treneris Gediminas Paukštė.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Lietuvos vyrų rankinio rinktinė iškovojo istorinę pergalę

Lapkričio 6 dieną Vilniuje „Siemens" arenoje Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse susitiko su ketvirtąją vietą Europos čempionate iškovojusia Norvegijos rinktine. Pergalę lietuviai iškovojo rezultatu 32:29 ir į savo sąskaitą įsirašė du taškus.

• Tarptautiniame rankinio turnyre Prahoje dalyvavo ir uteniškiai

Kovo 24–28 dienomis Čekijos sostinėje Prahoje vyko tradicinis 25 tarptautinis rankinio turnyras PRAGUE HANDBALL CUP 2016 taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 28 valstybių. Tarp turnyro dalyvių – ir 233 merginų ir 265 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai ir merginos buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes.

• Druskininkuose vykusiame rankinio turnyre dalyvavo ir uteniškiai

Kovo 10–11 dienomis Druskininkuose vyko tradicinis Jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras. Dėl Lietuvos kariuomenės sporto klubo įsteigtų taurių šiemet varžėsi vaikinų komandos (gimę 1999 m.) iš Alytaus, Vilniaus, Garliavos, Utenos, Kauno ir Druskininkų.

• Utenos DSC rankininkai – LRF vaikinų jaunimo taurės nugalėtojai

Šių metų vasario pabaigoje pasibaigė 2015/2016 metų LRF (Lietuvos rankinio federacijos) jaunimo (gimusių 1998 m.) vaikinų Taurės varžybos, kuriose varžėsi 9 komandos iš Alytaus, Varėnos, Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Pasvalio, Panevėžio, Molėtų ir Utenos.

• Vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos

Kovo 2 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Dalyvavo keturios kaimo vietovių mokyklų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Leliūnų pagrindinės mokyklos I komanda, kurioje žaidė Rolandas Tyla, Aivaras Šapoka, Deividas Žemčiugovas, Lina Borunovaitė, Rytis Jackevičius, Monika Viburytė, Gintautas Dundaras, komandai vadovavo mokytojas Vytautas Kirka. Antrąją vietą iškovojo Užpalių gimnazijos mokiniai, trečiąją – Leliūnų pagrindinės mokyklos II komanda.

• Kviečia į rankinio varžybas

Rugsėjo 26 dieną 13 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks rankinio varžybos, kuriose susitiks rankinio klubo „Utena" ir Alytaus „Almeida – Stronglasas" žaidėjai.

• Rankininkai dalyvavo Tarptautiniame rankinio turnyre Vienoje

Rugsėjo 3–6 dienomis Austrijos sostinėje Vienoje vyko tradicinis 23-asis Tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz" taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 10 valstybių. Tarp dalyvių – 29 merginų ir 58 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos – į tris amžiaus grupes.

• „Vivus.lt“ rankinio lyga: dvejus metus neregėta Utenos pergalė

Istoriniu įvykiu tapo HC „Utena" ekipos pergalė išvykoje rezultatu 33:30 (14:11) prieš Kauno LSU ekipą. Uteniškiai pergalės skonį Lietuvos rankinio lygos pirmenybėse pajuto po dviejų metų pertraukos.

• „Rudens taurės“ nugalėtojos – uteniškės

Spalio 28-29 d. Alytuje vyko mergaičių (gimusių 2000 metais) rankinio turnyras „Rudens taurė". Varžybose dalyvavo 5 komandos: Utenos, Vilniaus, Eišiškių ir dvi Alytaus komandos. Pirmą dieną uteniškės susitiko ir nugalėjo Vilniaus ir Eišiškių komandas. Antrą dieną uteniškes taip pat lydėjo sėkmė: jos įveikė Alytaus 2 ir Alytaus 1 komandas. Turnyro nugalėtojomis tapo Utenos rankininkės, antrąją vietą iškovojo Vilniaus, trečiąją – Alytaus antroji komanda. Komandos geriausiomis žaidėjomis pripažintos Ula Šyvytė ir Karolina Čekuolytė.

• Utenos rankininkai – Jaunučių žaidynių III vietos laimėtojai

Šių metų spalio 3-5 dienomis Vilniuje vyko 2014 m. Lietuvos jaunučių žaidynių rankinio finalinės varžybos, kuriose teisę dalyvauti išsikovojo ir Utenos DSC merginų bei vaikinų komandos.