Uteniškis iškovojo sidabro ir bronzos medalius
SportasUteniškis iškovojo sidabro ir bronzos medalius
2018 gegužės 30, Trečiadienis 11:38

Uteniškis iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Uteniškis iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Klaipėdoje vyko Lietuvos vaikų (mergaičių, gimusių 2007-2009 metais, ir berniukų, gimusių 2006-2008 metais) plaukimo vasaros pirmenybės.

Šiose varžybose plaukė Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Jurgitos Jurkėnienės auklėtinis Titas Zabulionis, kuris Klaipėdoje iškovojo du sidabro ir du bronzos medalius. Titas antras buvo plaukiant 100 m laisvu stiliumi ir 100 m kompleksu, trečias – 50 metrų peteliške ir 200 metrų laisvu stiliumi. Titas taip pat pateko tarp trijų geriausių plaukikų pagal FINA taškus buvo antras.

Utenos DSC inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškis Astijus tapo laureatu

  Utenos Krašuonos progimnazijos aštuntokas Astijus Puodžiukas iš Nacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto laisvės gynėjų dienai, sugrįžo su laureato diplomu. Talentingas vaikinas konkursui pateikė originalų tapybos darbą „Aš esu Vanagas. Istorijos nesuklastosi“, kuris pateko į penketuką geriausiųjų (10–14 amžiaus grupėje).

 • Uteniškio sėkmės istorija: mėgstama veikla grąžino į gyvenimą brangų žmogų

  Emigranto duonos ragavęs uteniškis Arminas Katilius (25 m.) nuo pat mažų dienų žinojo, kad kurs privatų verslą. Taip ir nutiko – vieną dieną nusprendęs, jog nebenori dirbti samdomo darbo, vaikinas įkūrė įmonę SON & FATHER (liet. sūnus ir tėvas – aut. past.) ir ėmė prekiauti rankų darbo žiedais bei aksesuarais, kuriems gaminti naudojama unikali, reta mediena. Savo sėkmės istoriją „Utenos dienai“ papasakojęs A. Katilius atskleidė, kad verslu virtusi širdžiai miela veikla sugrąžino jam brangų žmogų, su kuriuo likimas buvo ilgam išskyręs.

 • Iš pasaulio čempionato – su medaliais

  Italijoje, Treviso mieste, vyko XIV WSKA Pasaulio Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 700 sportininkų iš 27 šalių: Amerikos, Kanados, Čilės, Brazilijos, Ganos, Pietų Afrikos ir kt. Lietuvai atstovavo 16 sportininkų, kurie dalyvavo 24 individualiose ir penkiose komandinėse rungtyse. Iš Utenos į pasaulio čempionatą vyko ir Utenos DSC bei klubo „Impulsas" sportininkai: Martyna Šaltenytė, Julijus Strazdas ir Ingrida Kalinauskaitė (treneris Kastytis Stankevičius).

 • Į ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį galės pretenduoti ir 5 bei 6 vaikų motinos

  LR Vyriausybės posėdyje pritarta siūlymui ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanoti motinas, pagimdžiusias ir užauginusias bei gerai išauklėjusias 5 ir daugiau vaikų. Kad ši nuostata įsigaliotų, Seimas turi priimti Valstybės apdovanojimų įstatymo pakeitimą.

 • Lengvaatlečiai džiugino medaliais

  Tęsiasi  2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynės. Liepos pradžioje Alytuje varžėsi lengvaatlečiai. Po birželio mėnesį  vykusios atrankos teisę dalyvauti lengvosios atletikos jaunių žaidynių  finalinėse varžybose išsikovojo 10 Utenos DSC sportininkų – net pusė jų į Uteną parvežė medalius.

 • Universiadoje – aukso medalių lietus

  Pietų Korėjoje vykstančioje Universiadoje Lietuvos irkluotojai iškovojo 5 medalius – 4 aukso ir 1 sidabro. Aukso medalius iškovojo abi Lietuvos porinės dvivietės valtys bei vienvietes valtis irkluojantys Žygimantas Gališanskis ir Lina Šaltytė. Vienvietininkė lengvasvorė irkluotoja Sonata Petrikaitė iškovojo sidabrą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2837
Vakar apsilankė:10585
Šią savaitę apsilankė:2837
Šį mėnesį apsilankė:2837
Viso (nuo 2015-02-16):13804399
Šiuo metu naršo:
107
2020-06-01
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!