Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose
SportasMokiniai dalyvavo trikovės varžybose
2018 gegužės 10, Ketvirtadienis 10:14

Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

Gegužės 9 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Varžybose dalyvavo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, Krašuonos ir Vyturių progimnazijos pradinukai. Dalyviai turėjo bėgti 30 metrų, mesti kamuoliuką ir šokti į tolį.

Merginų grupėje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Vyturių progimnazijos komanda, antrąją – Aukštakalnio pradinė mokykla, trečiąją – Krašuonos progimnazija. Berniukų grupėje pirmąją vietą pelnė Vyturių progimnazijos pradinukai, antrąją – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyrius, trečiąją – Aukštakalnio pradinė mokykla. Varžybų metu buvo išaiškinti geriausi sportininkai asmeninėje įskaitoje. Merginų grupėje pirmąsias tris vietas išsidalino Vyturių progimnazijos sportininkės Rugilė Trumpaitė, Karolina Daubaraitė, Ugnė Kvartūnaitė. Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Nikita Stafanec (Aukštakalnio pradinė mokykla), antrąją ir trečiąją – Vyturių progimnazijos atstovai Žygimantas Šeduikis, Eitvydas Paragys. Vyturių progimnazijos merginų ir vaikinų komandos iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės 11 dieną.

Utenos DSC inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 2018-05-10_pradinukai2_images_2018_nuotraukos_thumb_large640_480.JPG
 • Click to enlarge image 2018-05-10_pradinukai_images_2018_nuotraukos_thumb_large640_480.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu

  Birželio 7–8 dienomis baigėsi Utenoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos. Utenio stadione pūtęs vėjas kortas sumaišė daugeliui lengvaatlečių, o geriausias dienos rezultatas buvo užfiksuotas pačioje jos pabaigoje.

 • Lietuvos mokiniai laimėjo du sidabro ir vieną bronzos medalį

  Iš Tarptautinės informatikos olimpiados (IOI 2018) Japonijoje trys Lietuvos mokiniai grįžo su medaliais. Vilniaus licėjaus abiturientas Martynas Sinkievič (mokytojas Bronius Skūpas) ir VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas Tautvydas Jasiūnas parsivežė sidabro medalius, o Gediminas Lelešius iš tos pačios gimnazijos – bronzos medalį.

 • Utenoje vykusiose varžybose – rekordų liūtis

  Šeštadienį ir sekmadienį Utenos Utenio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos sporto federacijos (LLAF) taurės varžybose bei tuo pačiu metu Lietuvos universitetų studentų čempionate buvo ne tik gražaus reginio, bet ir rekordų.

 • Tarp sveikuolių – ir uteniškiai mokiniai

  Balandžio 19–20 dienomis Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šis abejingų nepaliekantis konkursas ugdo vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti, stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėms.

 • Aukštaitijos moksleiviai kviečiami dalyvauti dar vienoje šimtmečio iniciatyvoje

  Visų 37 Utenos apskrityje veikiančių mokyklų ir gimnazijų auklėtiniai turi unikalią progą įamžinti savo kraštą dokumentiniame filme „Jungiam Lietuvą“. Iki balandžio 11 dienos gimnazistai bei 7–12 klasių mokiniai gali registruotis Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtos iniciatyvos svetainėje www.jungiamlietuva.lt ir atsiųsti trumpus telefonu ar vaizdo kamera nufilmuotus filmukus apie savo regioną.

 • Anykščių rajono mokiniai keliaus į Izraelį

  Vasario 7 dieną Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon, kuris susitiko su Anykščių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Tubiu, Anykščių Jono Biliūno, Anykščių rajono Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto ir Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijų mokiniais.

 • Vyko stalo teniso varžybos

  Net aštuonios stalo teniso komandos dalyvavo komandinėse stalo teniso varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Atkakli kova vyko visuose susitikimuose.

 • Iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus

  Liepos 1 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė.

 • Mokinių krūvis ir namų darbų kiekis turi mažėti

  Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė tęsia susitikimus su švietimo bendruomenės atstovais dėl mokslo metų trukmės. Ketvirtadienį Švietimo ir mokslo ministerijoje susitiko su Lietuvos tėvų forumo atstovais.

 • Svarsčio kilnojimo varžybose nugalėjo stipriausi

  Stipriausi rajono mokiniai susirinko į Utenos DSC, kur vyko svarsčio kilnojimo varžybos. Dalyviai varžėsi penkiose svorio kategorijose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5305
Vakar apsilankė:6701
Šią savaitę apsilankė:5305
Šį mėnesį apsilankė:159765
Viso (nuo 2015-02-16):10683567
Šiuo metu naršo:
88
2019-07-22
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!