SportasJaunimo plaukimo čempionate – visų spalvų medaliai
2018 balandžio 10, Antradienis 14:13

Jaunimo plaukimo čempionate – visų spalvų medaliai

Alytuje vyko 2018 metų Lietuvos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo 289 plaukikai iš Lietuvos sporto mokymo įstaigų. Čempionate puikiai startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, kurie čempionate iškovojo visų spalvų medalius.

Trenerės Daivos Šiukščienės auklėtinis Aleksandras Kasakovskis, plaukdamas 200 metrų laisvu stiliumi, tapo Lietuvos plaukimo čempionu. Sportininkas, plaukdamas 400 metrų laisvu stiliumi, dar iškovojo bronzos medalį. Čempionate startavo ir trenerės Jurgitos Jurkėnienės auklėtinis Matas Paukštė, kuris iškovojo sidabro medalį – jis plaukė 100 metrų krūtine.

DSC inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Aleksandras Kasakovskis pelnė bronzos medalį

Dvi dienas, praėjusį penktadienį ir šeštadienį, Anykščiuose vyko atviros Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose jėgas išbandė per 350 plaukikų iš Lietuvos bei svečiai iš Baltarusijos.