Tauta jau turi naują Ministrą Pirmininką
LietuvaTauta jau turi naują Ministrą Pirmininką
2016 lapkričio 22, Antradienis 13:06

Tauta jau turi naują Ministrą Pirmininką

Tauta jau turi naują Ministrą Pirmininką

Seimas antradienį nutarė pritarti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovo 46 metų Sauliaus Skvernelio kandidatūrai į ministrus pirmininkus. Už tai balsavo 90 parlamentarų, prieš buvo 4 Seimo nariai, susilaikė 33 parlamentarai.

„Dėkoju už suteiktą galimybę, pareigą ir pasitikėjimą. Darysiu viską, kad bendras darbas būtų skirtas žmonių labui", – po balsavimo sakė naujasis premjeras Saulius Skvernelis. Pagal Seimo statutą iš pradžių rengiama diskusija, o pretendentui baigus atsakinėti į klausimus balsuojama, ar pritarti jo kandidatūrai.
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Saulius Skvernelis gimė Kaune. 46 metų vyras į LVŽS žengė iš vidaus reikalų ministro posto. Šiuo metu vyras ne tik aktyviai dalyvauja politikoje, bet ir augina mažametę dukrelę bei šį rudenį susilaukė sūnaus.

lrytas.lt inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Utenoje lankėsi Ministras Pirmininkas

    Pirmadienį, balandžio 1-ą, Utenoje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Utenos kultūros centre vykusiame susitikime dalyvavę uteniškiai išgirdo įvairių politinių pastebėjimų, Ministras Pirmininkas atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Susitikime dalyvavo ir rajono vadovai meras Alvydas Katinas bei savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Į susitikimą atvyko ir LR Seimo narys Edmundas Pupinis.

  • Premjeras Saulius Skvernelis į Uteną atvežė ne vieną pažadą

    Miesto gimtadienį švenčianti Utena kone visą savaitę svarbių įvykių ir renginių sūkuryje. Po penkerių metų pertraukos mūsų mieste vėl surengta verslo paroda, kuriai dėmesio skyrė ir penktadienį, rugsėjo 7 dieną, atvykęs garbus svečias šalies Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Iškilmingai sutiktas, renginio simbolinę juostelę perkirpęs ir parodą atidaręs svečias dėmesio skyrė ir vietos verslininkams, kurie jį iškart apipylė jiems aktualiais klausimais. Aplankęs didžiausias Utenos pramonės įmones („Biovela Group“ UAB „Utenos mėsa“ ir AB „Utenos trikotažas“), susitikęs su rajono valdžios atstovais, Ministras Pirmininkas pabendravo su klestinčiu verslininku Martynu Maniušiu, kurį kelias į gimtąjį miestą sugrąžino iš užsienio.

  • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

    Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7173
Vakar apsilankė:9249
Šią savaitę apsilankė:43182
Šį mėnesį apsilankė:191590
Viso (nuo 2015-02-16):12543024
Šiuo metu naršo:
133
2020-02-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!