Muitininkai sulaikė 21 kg nelegaliai gabento kaljanui skirto tabako
LietuvaMuitininkai sulaikė 21 kg nelegaliai gabento kaljanui skirto tabako
2016 gegužės 24, Antradienis 10:47

Muitininkai sulaikė 21 kg nelegaliai gabento kaljanui skirto tabako

Muitininkai sulaikė 21 kg nelegaliai gabento kaljanui skirto tabako

Pirmadienio pavakarę Vilniaus teritorinės muitinės Medininkų kelio posto pareigūnai iš Baltarusijos grįžtančio lietuvio bagaže aptiko 21 kg slepiamo tabako „Al Fakher". Kaljanui skirtas tabakas sulaikytas, vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Gegužės 23 dienos pavakarę Baltarusijos-Lietuvos sieną per Medininkų kelio postą automobiliu „Toyota Corola" kirto vidutinio amžiaus lietuvis A. A. Žaliuoju kanalu į pasienio punktą įvažiavęs vyras veiksmu deklaravo, kad negabena prekių, kurių kiekis didesnis už nustatytas įvežimo normas ar kurioms taikomi draudimai ir apribojimai.
Kilus įtarimui, atliktas detalus automobilio muitinis patikrinimas. Jo metu bagažinėje tarp asmeninių piliečio daiktų muitininkai aptiko slepiamą vandens pypkių tabaką „Al Fakher". Originaliose įvairaus dydžio ir rūšių pakuotėse iš viso gabentas 21 kg tabako.
Vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už tabako, kurio vertė 1 530 eurų, gabenimą.
Lietuvos muitinė primena, kad iš trečiųjų šalių, nemokėdamas importo muitų ir mokesčių, vienas pilnametis pilietis savo reikmėms gali atsivežti 50 g tabako.

Muitinės departamento inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Lietuvos muitinė 2017: keisčiausių slėptuvių TOP 5

  Lietuvos muitinės pareigūnams jau seniai tapo įprasta kontrabandines prekes traukti iš lengvuosiuose automobiliuose ar vilkikuose įrengtų slėptuvių.

 • Sulaikyta siunta iš Turkijos su žinomų gamintojų drabužiais

  Praėjusią savaitę Kauno oro uosto poste, tikrindami į Lietuvą atgabentas smulkias siuntas, muitininkai vienoje iš jų rado 193 vnt. įvairių drabužių – sportinių kostiumų, liemenių, apatinio trikotažo, pažymėtų „Adidas", „Nike", „Calvin Klein", „Emporio Armani", „Tommy Hilfiger" prekės ženklais.Drabužiai į Lietuvą atgabenti siuntoje iš Turkijos, siuntos dokumentuose nurodyta jų vertė – daugiau kaip 1,7 tūkst. eurų. Įtarę, kad šios prekės pagamintos pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises, muitinės pareigūnai jas sulaikė.

 • 2016-ųjų slėptuvės, prajuokinusios muitininkus

  Traukti nelegalias prekes iš specialiai įrengtų slėptuvių jau senokai tapo muitininkų kasdienybe. Pasipelnyti iš nelegalios veiklos siekiantys kontrabandininkai nenuilstamai ir kone kasdien stengiasi apgauti pareigūnus, slėpdami nelegaliai per sieną gabenamus rūkalus netikėčiausiose vietose.

  Rusijos ir Baltarusijos pasienyje dirbantys muitininkai sako nuolat turintys išlikti budrūs, tačiau pripažįsta, jog kartais kontrabandininkų sumanytos slėptuvės jiems netgi pakelia nuotaiką.
  Pateikiame juokingiausių 2016-aisiais muitininkų aptiktų slėptuvių TOP penketuką.

 • Muitinė 2016: netikėčiausių sulaikymų dešimtukas

  Pernai muitininkams įkliuvo ne tik kontrabandinių cigarečių, narkotikų ar nelegalaus alkoholio, bet ir kur kas įdomesnių radinių. Atrinkta dešimt įdomiausių 2016-aisiais muitinėje sulaikytų „laimikių", kuriuos bandyta slepiant arba kitais nelegaliais būdais įvežti į mūsų šalį.

 • Siaubo istorijų knygoje muitininkai aptiko antikvarinių pinigų

  Įprastinio pašto siuntų tikrinimo metu Pašto poste dirbantys muitininkai atkreipė dėmesį į registruotą siuntinį, atkeliavusį į Lietuvą iš Ukrainos. Susisiekę su siuntos gavėju, pareigūnai sužinojo, kad lietuvio bendramintis iš Ukrainos siunčia jam knygą, o nemažai skaitantis vyriškis labai laukia šio siuntinio ir tikisi papildyti savo biblioteką dar vienu ukrainietiškos literatūros egzemplioriumi. Kadangi jau nuo pradžių siuntinio svoris muitininkams kėlė įtarimų, buvo nuspręsta nemažą voką peršviesti rentgenu.

 • Muitinė įspėja: pirkdami egzotišką suvenyrą, jūs nužudote dramblį

  Kovo 3 dieną Lietuvos muitinė šiandien mini pasaulinę Laukinės gamtos dieną. Šią dieną prieš 43 metus Vašingtone buvo pasirašyta Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinė konvencija (CITES), kurios pagrindinė nuostata skelbia, kad tarptautinė prekyba laukiniais gyvūnais ir augalais neturi grėsti jų išlikimui.

 • Muitinė 2015: vis mažiau vairuotojų ryžtasi siūlyti kyšį

  Šiais metais Lietuvos muitinėje jau užfiksuoti pirmieji bandymai papirkti muitinės pareigūnus. Smulkias eurų kupiūras muitininkams bandė prakišti per Medininkų, Šalčininkų ir Raigardo kelio postus vykstantys krovininių automobilių vairuotojai.

 • Naujuoju Lietuvos muitinės vadovu paskirtas Arūnas Adomėnas

  Muitinės departamento prie LR finansų ministerijos generalinio direktoriaus pareigas nuo šių metų sausio 5 dienos pradeda eiti Arūnas Adomėnas.
  Į šias pareigas jis paskirtas finansų ministro įsakymu po to, kai laimėjo Finansų ministerijos skelbtą konkursą.

 • Kontrabandinių cigarečių dėžes muitininkai pavertė kalėdinėmis puošmenomis

  Kasmet patys savo instituciją puošiantys muitinės darbuotojai šiemet vitrininių langų dekoracijoms pasirinko netradicinį sprendimą. Gedimino prospekto praeivių akį traukia iš kartoninių dėžių sukonstruota, popieriaus karpiniais išdabinta ir jaukiai žibanti „Sniego šalis".  Jam sukurti Muitinės departamento Tarptautinių ryšių skyriuje dirbanti Justina Kosaitė panaudojo ir keletą dėžių, kuriose kontrabandininkai gabeno nelegalius rūkalus.

 • Netikri „Nike“ pirkėjų nepasieks

  Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai baigė nagrinėti atvejį, kai Kauno miesto gyventojas iš užsienio internetinių parduotuvių siuntėsi „Nike" avalynės klastotes ir Lietuvoje jas realizavo siekdamas turtinės naudos. Piliečiui surašytas protokolas, jam gresia bauda iki 579 eurų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7428
Vakar apsilankė:9441
Šią savaitę apsilankė:16869
Šį mėnesį apsilankė:227444
Viso (nuo 2015-02-16):12578878
Šiuo metu naršo:
171
2020-02-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!