Statutiniai pareigūnai surengs įspėjamąjį protestą po Seimo narių langais
LietuvaStatutiniai pareigūnai surengs įspėjamąjį protestą po Seimo narių langais
2015 birželio 17, Trečiadienis 12:59

Statutiniai pareigūnai surengs įspėjamąjį protestą po Seimo narių langais

Statutiniai pareigūnai surengs įspėjamąjį protestą po Seimo narių langais

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovaujami statutiniai pareigūnai šį ketvirtadienį, birželio 18 d., 12 val. prie Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo surengs įspėjamąją protesto akciją.

Šia akcija pareigūnai siekia priminti Seimo nariams apie jau šešerius metus delsiamus priimti Vidaus tarnybos statutą ir kitus įstatymus, kurie yra būtini siekiant modernizuoti Lietuvos teisėsaugą ir užtikrinti visuomenės saugumą. Anot NPPSS atstovų, akcijoje planuoja dalyvauti apie šimtą policininkų, ugniagesių, pasieniečių.
„Matome rekordinį visuomenės pasitikėjimą statutiniais pareigūnais. Tai mus ir džiugina, ir įpareigoja. Visgi politikų trypčiojimas vietoje neleidžia sukurti patrauklios, stiprios vidaus reikalų sistemos, į kurią norėtų ateiti dirbti profesionalūs pareigūnai, o jų atlygis atitiktų darbo pobūdį.
Šia akcija mes bandysime automobilių garsiniais signalais ir švyturėliais priminti politikams jų ne kartą mums duotą pažadą, kad Vidaus tarnybos statutas bus priimtas jau šioje Seimo sesijoje. Jei visgi tai neįvyks, po dešimties dienų prie Seimo susirinks jau ne šimtas, o tūkstantis statutinių pareigūnų", – teigė NPPSS vadovas Vladimir Banel.

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ūkininkų sunkioji technika šturmavo Utenos gatves

  Utenoje kelios dešimtys ūkininkų su savo traktoriais antradienį užtvindė miesto gatves. Lietuvoje nuvilnijo įspėjamoji protesto akcija prieš valdžios planuojamus mokesčių pakeitimus. Ant traktorių plevėsuojančias trispalves, plakatus su užrašais „Lietuva, tavo kaimas miršta“ pritvirtinę ūkininkai piktinosi esama situacija žemės ūkyje ir laikėsi vieningos nuomonės: jeigu ūkininkai taip ir toliau bus smaugiami, su lietuviška produkcija teks visiems atsisveikinti, o nedirbamuose žemės plotuose stovės tik vieniši kryžiai.

 • Prie sostinėje protestavusių ugniagesių uteniškiai neprisijungė

  Lapkričio 19 dieną, antradienį, Vilniuje esančioje Vinco Kudirkos aikštėje Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas surengė mitingą norint atkreipti valdžios dėmesį į menką ugniagesių gelbėtojų finansavimą, todėl, profsąjungos narių teigimu, daugelyje šalies savivaldybių nebeįmanoma tinkamai užtikrinti gyventojų saugumo.

 • Policijos pareigūnai sukilo prieš savo vadovą

  Balandžio 19-os vidurdienį policijos pareigūnai su plakatais, vėliavomis ir švilpukais prieš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) langus surengė iki pusvalandžio trukusią įspėjamąją protesto akciją. Su šūkiais „Vaiškūnai, jau gana", „Kurio žodžio nesuprantat, viršininke!", „Utenos AVPK ═ Vaiškūno UAB" jie Utenos AVPK viršininką Vytautą Vaiškūną ragino liautis trukdyti organizacijų veiklai, nustoti persekioti profesinės sąjungos narius ir sudaryti sąlygas veikti įstatymų numatyta tvarka. Grupelės protestuotojų teigimu, V. Vaiškūnas neva kuria savo taisykles ir dirba kaip vienvaldys.

 • Statutiniai pareigūnai sirenomis seimūnams priminė netesėtus pažadus

  Ketvirtadienį apie100 Lietuvos statutinių pareigūnų sirenų garsais ir švyturėliais Seimo nariams priminė duotus, bet vis dar netesėtus pažadus – šioje Seimo sesijoje priimti teisėsaugos modernizavimui būtiną Vidaus tarnybos statutą.
  Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) vienijamų policijos, ugniagesių ir pasieniečių automobilių garsai seimūnus „žadino" 6 minutes – po minutę už kiekvienus Vidaus tarnybos statuto vilkinimo metus.
  Kaip portalui udiena.lt teigė NPPSS pirmininkas Vladimir Banel, šioje protesto akcijoje daugiausia dalyvių sulaukta iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Ukmergės, kitų šalies miestų, tačiau tarp jų nebuvo statutinių pareigūnų iš Utenos apskrities.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:606
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:12784
Šį mėnesį apsilankė:101195
Viso (nuo 2015-02-16):14125187
Šiuo metu naršo:
83
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!