„Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu
Lietuva„Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu
2020 kovo 13, Penktadienis 10:15

„Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu

„Eurovaistinė“ senjorus konsultuos ir telefonu

Šalyje atšaukiant visus masinius renginius, „Eurovaistinė“ siūlo dar vieną galimybę įprastai konsultacijai vaistinėje, rūpimus klausimus vaistininkui galima užduoti ir telefonu. Nesilankydami gydymosi įstaigose klientai jau nuo praėjusios savaitės gali pratęsti vaistų receptus.

„Eurovaistinė" jau vasario pabaigoje ėmėsi dažnesnės vaistinių dezinfekcijos, atsisakė pirkinių krepšelių vaistinėse naudojimo, pasak komunikacijos vadovės Lauros Bielskės, svarstomi įvairiausi sprendimai, kad klientų aptarnavimas būtų kuo profesionalesnis, o dirbti vaistininkams būtų kuo saugiau.

„Reaguodami į aktualijas atšaukėme senjorams skirtus renginius vaistinėje, nes tai yra, ko gero, didžiausioje rizikoje šiuo metu atsidūrusi visuomenės grupė. Siekiame išvengti papildomo pavojaus jų sveikatai. Ir toliau įprastai aptarnaujame visus klientus, papildomai senjorams siūlome dar ir konsultacijas telefonu", – komentavo „Eurovaistinės" komunikacijos vadovė L. Bielskė.
Su klientais telefonu bendraujantis farmacinės informacijos specialistas Laurynas Rukas sako, kad pastaruoju metu pasikonsultuoti telefonu nori vis daugiau klientų. „Klausimų kyla įvairių – nuo patarimo, ką reikėtų turėti savo namų vaistinėlėje, kokie patvirtinti koronaviruso simptomai, kokiu numeriu skambinti norint pranešti apie galimai užsikrėtusį asmenį, iki prašymo priminti, kaip derinti vaistus ir kokiu dažnumu juos vartoti", – sakė specialistas.
Pasak jo, ypač svarbu nenutraukti gydymo ir lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims pasirūpinti tinkamu vaistų vartojimu. Jau praėjusią savaitę priimtas sprendimas, kad pacientų vartojami vaistai, medicinos pagalbos priemonės (MPP), įskaitant ir kompensuojamąsias, gali būti pratęsiami be apsilankymo pas šeimos gydytoją, užtenka tiesiog paskambinti į savo gydymo įstaigą ir pakalbėti su savo šeimos gydytoju.
Vaistininkai teigia, kad ši galimybė ypač naudinga, nes žmonės baimindamiesi užkrato be svarbios priežasties nenori eiti į gydymo įstaigas.
Klientai rūpimais klausimais, kviečiami kreiptis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. nemokama linija 8 800 50005.

„Eurovaistinės" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Renginyje senjorams – ne tik nemokami tyrimai, bet ir staigmenos

    Balandžio 16 dieną Utenos Aukštakalnio mikrorajone įsikūrusioje „Eurovaistinėje“ sunku buvo rasti vietos, kur pastatyti koją – nedidelė vaistinė buvo kone sausakimša. Čia nuo 10 iki 16 valandos būriavosi senjorai ir senjorės – ši diena buvo skirta jiems. „Senjorų dienų“ metu į šią vaistinę užsukę garbaus amžiaus uteniškiai galėjo pasitikrinti kraujagyslių sveikatą, atlikti mikroelementų kiekio organizme tyrimą ir gauti išsamią konsultaciją apie odos priežiūrą. Taip pat gavo patarimų, kaip gerinti savo sveikatos būklę ir nuolat palaikyti gerą savijautą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:482
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:37157
Šį mėnesį apsilankė:69874
Viso (nuo 2015-02-16):14093866
Šiuo metu naršo:
113
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!