Vyks vieša diskusija dėl Vyžuonėlių dvaro išsaugojimo
KultūraVyks vieša diskusija dėl Vyžuonėlių dvaro išsaugojimo
2015 liepos 21, Antradienis 15:45

Vyks vieša diskusija dėl Vyžuonėlių dvaro išsaugojimo

Vyks vieša diskusija dėl Vyžuonėlių dvaro išsaugojimo

Liepos 17 dieną į Vyžuonų miestelį atvyko dailininkai, dalyviausiantys antrajame tarptautiniame Marianos Veriovkinos vardo tapybos plenere „Naujasis menas ir šokis". Plenero metu visuomenė bus supažindinama su tarptautinę reikšmę turinčiu Vyžuonėliu dvaru, kuris, užuot tapęs kultūros ir turizmo traukos objektu, atsidūrė ties išnykimo riba.

Liepos 22 dieną14 val. plenero organizatoriai kviečia į viešą diskusiją, vyksiančią Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje. Diskusijos metu bus aptariamos dvaro išsaugojimo bei pritaikymo kultūrinei veiklai galimybės.

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ketvirtadienį diskutuos apie planuojamą mokslo metų ilginimą

  Primename, kad ketvirtadienį, kovo 30 dieną, 13 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyks Švietimo ir mokslo ministerijos atstovų susitikimas su bendruomene.
  Šį mėnesį Švietimo ir mokslo ministerija pradėjo viešąsias konsultacijas su mokyklų bendruomenėmis ir nevyriausybinių organizacijų atstovais dėl mokslo metų trukmės ir mokinių pasiekimų gerinimo.

 • Diskusija apie tapatybę – ypatingoje aplinkoje

  Kovo 9 dieną Laisvės kovų muziejuje šios įstaigos vadovė Regina Zapolskienė pakvietė uteniškius diskusijai „Kas yra lietuvio tapatybė?“.

 • Rengiama diskusija, kurioje bus kalbama apie veiklas Menų inkubatoriuje

  Buvusiame kino teatre „Taurapilis" vyksta intensyvūs renovacijos darbai, kuriems pasibaigus duris atvers naujasis Menų inkubatorius – pirmas toks ir vienintelis centras Utenos apskrityje. Domina tai, kokias veiklas jame jaunimas galės vystyti? Ar galės centre įsikurti jaunieji verslininkai? Norite daugiau sužinoti apie Utenos rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programą ir pagalbą pradedantiesiems verslininkams? Jei kyla įvairių klausimų, bet nėra atsakymo, uteniškiai kviečiami į diskusiją su Utenos rajono savivaldybės vadovais ir specialistais.

 • Utenoje vyko Ronald Reagan klubo diskusija

  Spalio 28 dieną, antradienį, kavinėje „Metų laikai" visuomeninis Ronald Reagan klubas surengė diskusiją „Ar galime laimėti info karą?", kurioje dalyvavo žurnalistas Dovydas Pancerovas ir Europos Parlamento narys Gabrielius Landsbergis, diskusiją moderavo politologas Jonas Survila.

 • Ronald Reagan klubas organizavo diskusiją

  JAV prezidento Ronald Reagan vardo klubas, vienijantis „laisvę ir diskusijas mylinčius žmones", ne pirmą sezoną įvairiuose Lietuvos miestuose organizuoja panašius renginius, kuriuose drauge su politikais diskutuoja žinomi apžvalgininkai, ekonomistai, nacionalinio saugumo ekspertai ir pramogų verslo atstovai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:991
Vakar apsilankė:6758
Šią savaitę apsilankė:13616
Šį mėnesį apsilankė:46333
Viso (nuo 2015-02-16):14070325
Šiuo metu naršo:
64
2020-07-08
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!