Šventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų
KriminalaiŠventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų
2017 balandžio 18, Antradienis 15:47

Šventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų

Šventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų
 • 14 foto

Šventinis savaitgalis Utenos apskrityje nepraėjo ramiai. Daugiausia, kaip jau tapo įprasta per šventes, kilo muštynių ir kitų konfliktų, kurių metu nukentėjo ir nepilnamečiai. Policijos pareigūnai buvo iškviesti ne tik gesinti šeimose įsiplieskusių barnių ir muštynių, bet ir keliuose stabdė automobilius, į kuriuos prie vairo sėdosi per Velykas alkoholio padauginę vairuotojai.

Avarija

Dar ir šiandien Užpalių gatve važiuojančių vairuotojų ir pėsčiųjų žvilgsniai krypsta į šalikelėje stovintį sumaitotą automobilį. Čia jis riogso nuo šeštadienio popietės. Avarija A. Baranausko ir Užpalių gatvių sankryžoje įvyko apie 13 val. 40 min. Mergina (g. 1998 m.), atvykusi iš Rokiškio rajono, nepastebėjo kelio ženklo ir važiuodama šalutine A. Baranausko gatve su „Opel Vectra" atsitrenkė į pagrindine Užpalių gatve važiavusį „Volvo X60", kurį vairavo uteniškis, Aukštakalnio mikrorajono gyventojas (g. 1991 m.).
Kas liko iš automobilio, galite matyti nuotraukose. „Volvo X60" nukentėjo kiek mažiau. Trys moterys iš avarijos vietos buvo išvežtos į Utenos ligoninę. Pasak medikų, vairuotoja dėl galvos traumos buvo paguldyta į gydymo įstaigą, kitos dvi keleivės išleistos gydytis ambulatoriškai. Anot liudininkų, su moterimis važiavęs vyriškis nenukentėjo.

Neblaivūs – ir Utenoje

Šventinį savaitgalį Lietuvoje nustatyta per 100 neblaivių vairuotojų. Utenos apskrityje policijos pareigūnams įkliuvo tik keli vairuotojai. Balandžio 15-os vakarą, apie 21.40 val., Utenoje, Taikos gatvėje, šalia 55 numeriu pažymėto namo, vyras (g. 1972 m.), gyvenantis toje pačioje gatvėje, vairavo automobilį VW PASSAT būdamas neblaivus (Utenos AVPK pareigūnai nustatė 2,26 prom. girtumą) ir atsitrenkė į automobilį VW TRANSPORTER. Girtumui nustatyti paimtas kraujas. Įtariamasis sulaikytas.
Pirmą Velykų dieną, apie 14 val., kelyje Vilnius–Švenčionys–Zarasai, 113 kilometre įkliuvo neblaivus Molėtų r., Joniškio sen., Arnionių II k. gyventojas. Vyras (g. 1989 m.) Ignalinos rajone vairavo automobilį „VW Golf" būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 2,14 prom. girtumas).
Vairuotojas buvo sulaikytas.
Balandžio 17-ą, apie 13.40 val., kelyje Vilnius–Utena 51 km. Utenos AVPK pareigūnai sustabdė automobilį VW CRAFTER, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 2.59 prom. girtumas) vilnietis (g. 1972 m.). Po apklausos vyras buvo paleistas.
Tos pačios dienos vakarą, apie 19 val., Visagine, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Peugeot 306". Persekiojant minėtas automobilis sustabdytas Visagine, Sedulinos g., kurio vairuotojas (g. 1976 m.) nevykdė teisėtų reikalavimų išlipti iš automobilio, pasipriešino policijos pareigūnams ir ranka smogė į veidą Utenos AVPK Visagino PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui. Pareigūnas dėl nosies sumušimo gydomas ambulatoriškai. Visaginietis uždarytas į Utenos AVPK areštinę.
Dėl visų šių įvykių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Muštynės

Įvairių muštynių ir nesutarimų kilo visoje Utenos apskrityje.
Balandžio 15 dieną, apie 21.40 val., Utenoje, Taikos gatvėje blaivi moteris (g. 1980 m.) sumušė savo 17-metę dukrą. Mergina buvo išvežta į Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą.
Antrą šv. Velykų dieną Utenos AVPK gautas 53-ejų moters pareiškimas, kad apie 11 val. 40 min. jos metais vyresnis sutuoktinis Utenoje, Daržų g., kaire ranka smogė vieną kartą į galvą. Moteris išsikvietė policijos pareigūnus, kurie vyrą uždarė į Utenos AVPK areštinę.
Tos pačios dienos pavakarę konfliktas tarp moters ir jos sugyventinio kilo Kuktiškėse. Pastarasis moteriai (g. 1984 m.) dešine ranka smogė net tris kartus į veidą. Ir šis skriaudikas buvo uždarytas į Utenos AVPK areštinę. Dėl visų šių įvykių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Prieš Velykas, šeštadienį, prieš 10 val., Skaistašilio miške buvo rastas jaunuolio kūnas. Policijos pareigūnai įvykio nekomentavo. Jie pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.
Kitos dienos ankstų rytą, apie 5 val., Leliūnų miestelyje savo namuose rastas vyro (g. 1935 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3087.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3088.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3089.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3092.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3093.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3094.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3095.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3096.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3097.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3098.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3099.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3100.jpg
 • Click to enlarge image IMG_3101.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Per savaitę nelaimės keliuose nusinešė devynias žmonių gyvybes

  Per savaitę, sausio 26–vasario 1 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 65 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Šešiuose eismo įvykiuose žuvo devyni eismo dalyviai: trys vairuotojai (77 m., 26 m. ir 21 m. vyrai), keturi keleiviai (27 m. vyras ir 88 m., 76 m. ir 29 m. moterys), ir dvi pėsčiosios, 67 m. ir 46 m. moterys.

 • Ilgasis savaitgalis pareikalavo dviejų žmonių gyvybių

  Ilgasis Joninių savaitgalis Utenos apskrityje nusinešė dviejų žmonių gyvybes: Anykščių rajone paskendo jaunas vyras, o Zarasų rajone eismo įvykio metu žuvo nepilnametė.

 • Per savaitę eismo nelaimės nusinešė dvi gyvybes

  Per savaitę, gegužės 20-26 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 79 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo du eismo dalyviai: 25 metų automobilio vairuotojas ir 58 metų pėsčioji.

 • Nelaimių darbe nemažėja

  Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI) per pirmą šių metų pusmetį gauti 67 pranešimai apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai, ir 18 pranešimų apie žūtis darbe. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe skaičius sumažėjo 10 atvejų arba 36 proc.
  Utenos apskrityje per pirmąjį šių metų pusmetį užregistruoti 5 nelaimingi atsitikimai darbe, vienas iš jų – mirtinas.

 • Savaitgalio nelaimės: vienas vyras apsinuodijo dujomis, kitą mirtinai prispaudė traktorius

  Šeštadienį į Daugailių seniūniją atvykę medikai jau nebegalėjo padėti vyriškiui, kurį prispaudė virsdamas traktorius.
  Birželio 6-os vakarą nelaimė įvyko Daugailių seniūnijoje, Polekniškio kaime – ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, jog šlaite virsdamas traktorius prispaudė vyrą. Atvykusiems medikams beliko konstatuoti 59 metų vyriškio mirtį.

 • Šventiniu laikotarpiu uteniškiai šventė, tačiau išvengta didesnių nelaimių

  Nors ilgąjį šventinį laikotarpį uteniškiai nevengė stikliuko stipresnio gėrimo, penkios švenčių dienos praėjo palyginti ramiai. Tai „Utenos dienai" patvirtino ir Utenos greitosios medicinos pagalbos (GMP) skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, kurios teigimu šį šventinį laikotarpį iškvietimų netrūko, tačiau daugelis jų buvę eiliniai: į medikus žmonės kreipėsi su įvairiausiais sveikatos sutrikimais, taip pat skubioji medicinos pagalba suteikta eismo įvykio metu nukentėjusiems žmonėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4677
Vakar apsilankė:20390
Šią savaitę apsilankė:149382
Šį mėnesį apsilankė:406836
Viso (nuo 2015-02-16):13034767
Šiuo metu naršo:
176
2020-03-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!